Szukaj w blogu:

Trwa ładowanie ...

Niedziela, 27 Maj 2012

Dla 05-23 -2012-Pataz-2500 nieformalnych górników do bezrobocia


Wolność: dwa i pół tysiąca górników nieformalnych do bezrobocia

Imagen referencial. Foto: La Industria
Więzy obrazu. Zdjęcie:
1
Potwierdzają, że próbują one sabotaż swój proces realizacji zamówienia.
Około dwa i pół tysiąca rzemieślniczych górników w prowincji Pataz, w wolności, dziś rozpoczęła czas nieokreślony strajku, stwierdzając, że spółki górniczej zniszczyła dwa wałki sabotowanie ich proces realizacji zamówienia.
Radca prawny federacji rzemieślniczych górników, Adolfo Velarde, powiedział, że w przeszłości był hitlerowcy wysadzili 13 maj te pustki już, że w kopalniach złota, która jeśli jest formalna, chce w ten sposób bezpośredniej konkurencji, które mogą mieć wpływ na ich interesy.
Skarżący spodziewają się władze zobowiązują górnik do naprawy uszkodzenia i czy można pozwolić, aby w dalszym ciągu z jej sformalizowanie procesu poprzez dobre dialogu.

Jest 1 komentarz
23 Maj 2012 | 17 godzin
Protacio et al. , Pisze:
Walcz o swoje prawa jeśli poza tym Mineradora expulsalos z obcego kraju wystarczy być zbadane i maltretować naszych ludzi z pomocą dojść na koniec zasobów są nasze nie jest uszkodzony

Cytowane z Rzeczpospolitej:

Http: //www.larepublica.pe/23-05-2012 /la libertad-dos mil-quinientos-mineros-informales-se-van-al-paro


Sobota, 26 Maj 2012

ZATRZYMANIA OFICERA HECTOR MALACARA w Tlaxcala.


ZATRZYMANIA OFICERA HECTOR MALACARA w Tlaxcala.

Compañeros i compañeras.
Pisze do nas z prośbą o solidarność i wsparcie od dnia środa, 16 maj do 14 godzin zostały złożone do biura Rady Krajowej i miejskich Stronnictwa Ludowego A. C. znajduje się przy Avenida Juarez Nr 1 wewnątrz 2 Kolonii centrum miasta z Tlaxcala około piętnastu osób, (niektóre z nich uzbrojony) zostały określone słownie (bez żadnej identyfikacji) jako przedstawiciele PGR i były prowadzone przez życie i mających (trzymanie się sto z towarzyszem broni palnej) towarzysz HECTOR MANUEL PERALES MALACARA towarzysz przylegającego do szóstej Deklaracji z dżungli Lacandon i innych kampanii, a całka z CNUC. W ten nakaz, który zagroził te tematy o aresztowanie towarzysz światło Rivera Martinez którzy byli świadkami incydentu nad lektorem i którzy na pytanie do tych osób ze względu na ich działania są one odpowiedziały, że przeszkadzają w był akt sprawiedliwości i że zamierza obciążyć verga , może zrobić z nim co chcieli.
Po tym, tematy zostały wprowadzone do partnera i wzrosła o życie na pojazd, który nie został rozpoznany.
Prosimy zatem o pokonaniu, rozpowszechnić tę agresję i popyt na natychmiastowe przedstawienie towarzysz , również w przypadku PGR który z kolei zlecenia, które ten zespół wyjaśnienia ich sytuacji prawnej i uwolnienia w przypadku, gdy nie jest to uzasadnione ich lęk. Niezależnych agencji do obrony praw człowieka, o interwencję, mentoringu oraz wypowiedzenie fakty domniemanej tu.
DRUGA KAMPANIA Tlaxcala.
KRAJOWEJ RADY MIEJSKIEJ ROLNIKA I A. C.

Środa, 23 Maj 2012

PAN PETER ALZHEIMERA ARMANCANQUI
PAN PETER ALZHEIMERA ARMANCANQUI
Osoby, które walczyły we wszystkich jego życia, należy zawsze przechowywać bez zmian jego horyzont w walce, ale niektórzy mają powierzchnię nieubłaganego marszu lat i pozostając blisko śmierci są przekonani, że jest pomyłką w ramach kursu będzie prowadzić przez jego życie w innym kursie wierząc, że z tym może być zapamiętany. Ma to miejsce w przypadku pana Armancanqui, jeden z założycieli miejskie zmagania, ale dziś te wyżyny jest diametralnie zły swoje starania w rządzie, nazywamy je pro lub korporacjonistycznych i faszystowskie. Jest to pomysł, że są odzwierciedlone w swojej deklaracji z maja tego roku.

Ustęp pierwszy wspomina o zaliczkę w wysokości do obietnic wyborczych dla spełnienia zmiana, problem jest że fantasy Pan mieszka Armancanqui. Na zysk, który na ponadnarodowy górnictwo nie sporządzono więcej oszukać go jeszcze raz, ponieważ nie widać efektów zobowiązań, które będziemy musieli za nie zapłacić od setek lat nasze społeczności poniesionej z śmiertelnym dla swojej gospodarki, który może nie wiedzieć że Pan Armancanqui poprzez usunięcie każdej uncji złota może być więcej niż 49 ton toksycznych odpadów, a to poprzez wypełnienie na naszym terytorium, jeśli takiego nie patrz, gdyż prawdopodobnie jest tylko w Limie i na przykład nie do ziemi z Vallejo, za ich oczy będą zdawać sobie sprawę jak on jest zły, ponieważ w tych miejscach nie będziemy w stanie nietrzeźwym Aby z niego skorzystać nie wiadomo, ile setek lat, ponieważ przed mamy na zwiększenie ich przez setki lat bo może oni mogą być stosowane w rolnictwie. Również mówienie o do przodu z wcześniejszych konsultacji, ale można powiedzieć że jest to oszukanych chłopców ponieważ nie mógł nie mieć wspomniano mniej do skasowania i Rondas campesinas chłopskich wspólnot europejskich i są uznawane tylko w miejscowych wspólnot i pochodzących z obszaru Paritins i które mają cel, ze względu na to, że Amazon wspólnot europejskich są najbardziej do tyłu wspólnot europejskich pod względem politycznym, jak i może być manipulowany politycznie przez duże organizacje pozarządowe, którzy inwestują w tych wspólnot do przedłożenia imperialistycznego jarzma. Tak długo, jak długo są do tyłu pod względem politycznym jest trawa na zakłócenia przez organizacje pozarządowe, które są w starej tablicy wskaźników z imperializmem opanowania ludów z całego świata. Ponieważ nie zapewniają one niczego, co nie jest do niczego zmieniać. Mają ten sam przykład, gdy przybyli oni w ziemi na Caonabo wodzowi, bibeloty próbowali kupić ten bravo synu rdzennej ludności, sprzedawane drogie z ich życie za wolność naszych narodów.

Nie rozumiem Czym się zajmujemy się handlem związkowcom że opalanie to stwierdzając, że polityka w zakresie pomocy to takie, które prowadzi do postępu, dlatego nie wiem, czy jesteś na skraju utraty z powodu lub być może jak o tym wspomniano w tytule tego wystąpienia zmiany z powodu tej choroby. Dlatego też nie wyobraża Pan sobie, że to również jest wydobycie polityka w międzynarodowych koncernów takich jak Barrick i Yanacocha wykorzystujących ogromne ilości cyjanku rtęci i jedną uncję złota w którym ma w krzyżowe i czterdzieści dziewięć ton ziemi, co znowu jest eriazas tych gleb w u8nas kilka wieków i że kilka procesów są niezbędne do tego, aby również i one użyteczne dla których potrzebujesz tysięcy milionów dolarów na odzyskanie tych skażonych gruntów, to gdzie jest postęp w naszych narodów, gdyby nie trasa z ludzi z Santiago de Chuco i Angasmarka w ziemi Vallejo na fałszu z Ich wypowiedzi. Do tej pory, żadna z firm górniczych na poszanowanie ekologii, ponieważ w świecie i w ich krajach pochodzenia górniczego jest zabronione z cyjanku i rtęci, jednakże nie na naszym terytorium. W okresie od początku tutaj już zniknął z mikro florę i faunę naszych rzek, nie wiem, dlaczego, dlatego, że są rozpoczęli uzgadnianie z międzynarodowych korporacji i wyszliśmy bez ochrony wszystkie organy te problemy, a nie nabyli tej ciszy przywódców do ich comparsas, są rzeczy, które Pan Armancanqui, ani nie można by powiedzieć o jego obronie Patricia znajduje się dawny przewodniczący krajowej rady edukacji, które ma prawo oczekiwać nowego wychowania oraz miejskie publiczne kariery, to odbieramy jego umysłu szaleńca.

Juan Esteban Yupanqui Villalobos.
Http: //juanestebanyupanqui.blogspot.com

Sobota, 19 Maj 2012

Musimy wierzyć z przekonaniem i życie w heroicznej IDEALNE, że nie jest on martwy


Są ludzie, którzy krytykują mnie za to, że nie ma postu o Tupaq Amaru IJA wczoraj z okazji jego śmierci i ofiary.

Na takie ataki mam odpowiedzieć, że jestem nie płacz śmierć poległych bohaterów przy hypocritically ignoruje wiadomość ojca naszego Tupaq Amaru II, Państwo wygodnie świętuje daty, daty puste i puste w środku, ale ignorować mandatu obowiązek i Tupaq Amaru! A oni pokazują go jako trup, męczennikiem rozdarty na cztery części, jak mówi, "to czeka na tych, którzy rebel" ...

Ale dla mnie, Apu, Ojcze nasz "Inka Tupaq Amaru nie umarł! Tym, którzy pragną uczcić jego śmierć lub smutku, które jego życia! Ich zmagania! MAM niezłomną więcej niż ktokolwiek inny z jego doktryny, wiadomość o walce z przekonaniem, nie jestem ładny przemówienia i konwenanse Tupaq ponieważ Amaru nie potrzebne, potrzebna jest do prowadzenia bohaterski przykład walki i UMIEŚCIĆ JĄ W PRAKTYCE ...

Bezwartościowa i pusta rocznice pięknych słów które są powtarzane co roku powtarza jak święta Bożego Narodzenia i innych powierzchniowych konwenanse ...

Musimy wierzyć z przekonaniem i życie w heroicznej IDEALNE, że nie jest on martwy, który nadal żyje, wróciliśmy i jesteśmy miliony, TERAZ JEST CZAS, ABY PRZESUNĄĆ SIĘ DO PRZODU, z firmą krok, i aby pobrać nasze Plurinacion z czterech suyus synów Słońca, tak, że sprawiedliwość zapanuje nam zostało przełożone na 5 wieków, musimy być ukierunkowane na działania, wszystko inne jest jedynie słownictwo, â"el chamulloâ"e hipocrecia ...

Środa, 16 Maj 2012

ROZPORZĄDZENIA DO USTAWY O WCZEŚNIEJSZYCH KONSULTACJI z marginalizes rondas campesinasROZPORZĄDZENIA DO USTAWY O WCZEŚNIEJSZYCH KONSULTACJI z marginalizes campesinas rondas.
Po opublikowaniu rozporządzenia ustawy o wcześniejszych konsultacji, poprzez DS Nr kat. 01-2012 -MC, bezlitosnych, że pomimo sprawdzonych i rozszerza zakres stosowania tego artykułu. 149 Konstytucji w odniesieniu do Państwa campesinas rondas, poprzez umowy nr 1-2009 , Sąd Najwyższy, że zostały one uznane funkcje jurysdykcyjne, a są konsolidowane przez bill koordynacji, teraz w jednym spadł jest nieznany stan ludności tubylczej lub pochodzące z rondas campesinas, szczególnie te, które nie pochodzą od chłopa w społeczności lub bez kompresji.
Ta pozycja i postawa rządu nie jest zbiegiem okoliczności. Są to społeczności miejscowych, bez kompresji i chłopskiej patrole, które w zorganizowany sposób i stały się przez podniesienie flagi walki i obrony środowiska naturalnego, szczególnie w bardzo twardych działań przeciwko zanieczyszczeniom wynikającym z dużych górnictwa. Tak więc mamy przykład, nieustępliwość i heroicznej walce toczyliśmy ze sobą przez mieszkańców Tambogrande-Piura przeciwko Manhattan, na narodów andyjskich Ayabaca i Huancabamba w Piura przeciwko Majaz projektu, teraz Biała rzeka, miasto Lambayeque wobec projektu Cañaris, narodami Andes" we Włoszech liberteno wobec spółki górniczej Barrick Misquichilca i lagunach projekt Południe, z miasteczka Ancash przeciwko Antamina, Cajamarca przeciwko Yanacocha i bardzo specjalne Conga przeciwko przedsięwzięciu; na południe, mamy ludzi z Cusco do Arequipa i Majes Sihuas II projektu, osób convenciano w Cuzco, w przypadku zanieczyszczenia w związku z wystąpieniem Camisea gazu ziemnego, ludzi z Puno do zanieczyszczenia rzeki Ramis, a Nie znaczy to że do zmagań w klasyk już miejsc górników w Toquepala i Cuajone, La Oroya, Cerro de Pasco, itd. jednym słowem, Peru górnictwo zostało dostarczone osobie oferującej najwyższą dla lalek rządów i "appeasing" Alan Garcia, Toledo, mafia alberto fujimoriego-montesinos, a teraz przez rząd Ollanta Humala, wszystkie je zastosowanie przepisy kulinarne z międzynarodowego funduszu walutowego, która wzrostu gospodarczego kolonii przez jawne democratoides systemów, których klasyczne instytucje (sądy, ustawodawczą, wykonawczą i wyborczej) to tylko surowa brazzier ukrywa jej okropny zgniłe ciała.
Przypuszcza się że jeżeli organizacje te są popularne były organizowane przez podnoszenie głosu przeciwko stolicy i jej system wyzysku i zrzeczenie się, teraz jest zamierza przejść do sceny walki za pomocą rozporządzenia prawa. Ale warto go, ale zastanawiam się, czy na zorganizowanych w rondas campesinas poblano, szczególnie w północnej części tego kraju nie są potomkowie ludów pierwotnych, a więc mamy z irlandii Tallanes, Moche i Chimu, caxamarcas, Chachapoyas, huamanchucos lub chucoway itp, to prawda, w obecnie ograniczone do zamożnych w takich jurysdykcjach, to właśnie po najeździe, kolonizatorzy, w więcej niż pięćset lat zniewolenia zostały skasowane fundamentów naszej cywilizacji Tahuantinsuyana integracji obu, głównie w odniesieniu do organizacji społecznych i gospodarczych. To nie jest przeszkoda do zachowania opiekuna prawnego instytucji Tahuantinsuyo: ducha wspólnoty w zakresie korzystania z gruntów, ayni, Minka, pararaico, servinacuy, wuyana etc, ducha, który pozwala na dziś jest organizowany w rondas campesinas, w ramach koncepcji i projektu chłopa, nad ramami prawa ograniczającego sobie, że daje im ich urodzenia.
System ten, w szczególności tego systemu, który ma strukturę społeczną dyktatury wojskowej, jak nowe próby dominacji w momencie, że niewydolne i ulegać dyskredytacji politycznej praktyki demokracji, już nie daje im skuteczne wyniki aby temu przeciwdziałać powszechnego protestu. Innymi słowy, utrzymanie reżimów demokratycznych z płaszczem (powstaje tylko z powodu pozorny nighters wybory) jest możliwe tylko na placate ludu, ci uwierzyć że jest nadal możliwe dążyć do wyłączenia tych pozorowanych zmian wybory, które będą przestrzegane jest popularna, gdy na górze wszystkich, poruszane wolą imperialistycznego master: monster z północy.
Represjom prawnym osłonę, która criminalizes powszechnego protestu, wywodzącą się z poprzednich systemów preservers jak obecne, i że został przedłużony do obecnego systemu, zamyka się w kręgu represji i bezkrytycznego autorytarnego do imperium i jego lackeys są atrakcyjne do zatrzymania pędu do mas ludzi, którzy zmagają się tak spontaniczny i w odpowiedzi na taki mężem lekkomyślnym urąganie i ucisku; a to jest na tym kursie, tworzenia ich organy i nowoczesna.
W tym sensie, wyzwanie organizacji społecznych, w tym momencie historycznym, kucie ich przywódców i liderów w ciepło z klasy o walce, ponieważ muszą oni pozostawać za economism, paternalizmu, spontaniczności jako północ walki. Tak więc w obliczu sytuacji, nie ma poprawki, ale operacji chirurgicznej, oraz, że dzieje się na wznowienie na drogę prawdziwej walce, która zorganizowany opór koszyka pośredniego sektorów do przodu i do tyłu, w celu walki z przodu zassanie mieszczański i imperialistycznego dominacji z mas poprzez politykę w zakresie pomocy, za pomocą mediów jako sposób sparametryzowane obraz czarno-biały, gadów, a także dlatego, że nie mówią, wynajem świerzb, zdrajców, sprzedawczyków przedłużenie czasu jej systemu.
Ludzie muszą i mdłe i polityczni oportuniści zdadzą w kierunku swoich organizacji, nie jest ani na autorytaryzm nazwalibyśmy personalizmem chrześcijańskim w tej walce, te które najmują watażków z zawsze ich umysł i swoje pióro osobie oferującej najwyższą musi być łatwo ulegną zdemaskowaniu. Oznacza to, że nadszedł czas, aby powrócić do tego, co najbardziej cenne dla naszej historii, naszej Amautas jesteśmy postrzegane w oczach mądrość, apu pokaż nam drogę i w środku piosenki z ich pututos i ich quenas, flagi i rzucanie sloganów do powietrza, nazywają nas resoundingly bronić Pachamama. Ataki na matkę ziemię tę część spółki górnicze, za zgodą teatru lalek i teatru lalek rządy tracą. Będzie to możliwe, jeżeli w naszych przywódców organizacji podkreślamy autentyczne z myśli i tak niepodważalna jedności w działaniu z mas.
W cuatro caminos suyos wymagają resoundingly zespołu.
Z wyroku skazującego, pozwól nam przygotować się do tego czasu.
Alfredo Chunga Vinchales
Doradca prawny do Central Regional jednego
Z Rondas Campesinas wolności-PERU

Niedziela, 13 Maj 2012

Moja szanowna matka
Moja szanowna matka

/ Poświęcone mojej matce Margarita Herlinda i mi mama Julia Elsa /


Z dzbanem w sposób
Touring kwiatów acequias
Zapach zakochuje się w zarówno w oczach
Z dzbanem na drodze
Z rąk moich związane w mit
Prawda kolory gwiazd
Twoje spojrzenie, które przypominają mi moja matka.

Z zimna i moje zimne
W nocy w zim
W samotności ze ścian
Poczucie, że uderzeń serca
I w ciszy w mln eur jest zawsze w mojej duszy
Z głosem, który ja ogień, wszystkie dni
Z głosem, który śpiewam
W moich nieprzespanych nocy.
I mi w świątyniach tranquilizas
Słodki głos po nocach i dniach zarówno dziwne
O smaku z oura cashallurto
LUB patasca wielki Piątek
W tabelach w dniu
Tylko Ty i ja zjadł
Przy stole pokerowym zbudowany
Twoje poty i moje oczy
Moje oczy do zobaczenia moja matka z obawy przed
Z milczenia, które nieprawdopodobnie cicadas
W nocy śniło mi się, że on by nie był on w stanie
Nie można przeoczyć, mój ukochany matki.

W jaki sposób złamał magia świata?

Juan Esteban Yupanqui Villalobos


Czwartek, 10 Maj 2012

DZIECI WOJNY OTTO GUIBOVICH ARTEAGA";


DZIECI WOJNY OTTO GUIBOVICH ARTEAGA";

Praktycznie większość członków DBA, i znajduje się w nowym krokiem na krajowe służby wywiadowcze prowadzone przez dziennikarza Aldito Mariategui, którzy twierdzą, że demokracja jest nałożenie w liczbach bezwzględnych linii myśli, i że ci, którzy nie potwierdzają ich stanowiska są po przeciwnej stronie tego, co oni nazywają ich demokracji, i mówię, że dlatego, że jest ich bardzo szczególnym poczęcia, nie jest, ani nawet w centrum Aten greckich koncepcji, czy wreszcie co głosi jeden z najwybitniejszych intelektualistów z prawa międzynarodowego. Są tak oderwane i zautomatyzowaną w jego epistemologia czy pomylić wszystkich pojęć, które powtarzane z pamięci wszystko zrzucane przez amerykańskich propagandą, która na drodze została dokonana w celu uzasadnienia ich okrucieństwa i ludobójstwa na całym świecie. Właśnie dlatego, że nie można rozróżnić rzeczy lub pojęć i uzasadniać nieuzasadniony, w celu dokonania przykład: Ten Pan Otto jest do uzasadnienia zasypując go gradem pocisków na terytorium palestyńskim szkółek gdzie dzieci umierają ledwie że nowo zdobyte na spacer i w inny sposób wypowiedziana z gorliwości, a niektórzy młodzi Palestyńczycy niezmierzony inmolaran do zatrzymania zniewolenia bracia przez wojsk okupacyjnych na swoim terytorium. Nie widzę że terroryzm to metoda działania wojenne, to nie jest doktryna i że został zdjęty przez włosy na adjetivarse wyzwolenia zmagań narodów. To tak jak zabranie uzasadnienie tej walki i zatwierdzić, a więc udało się zniszczyć cel, jakim jest uzasadnione.

Mówiąc o praworządności" i zapytała mnie: "nie ma prawa na terytorium zwanym Peru? W pierwszej kolejności jest wydeptanych na konstytucji z 1979 roku, uwzględniając jego umysł zniszczony przez byłego profesamente wbudowany w de facto rząd, w którym są wspólników członkowie Kongresu założycielskiego słynny demokratyczny. Ponieważ mechanizmy reformy i dodatkowo zostały określone w tej samej Konstytucji z 79.czy chcesz zainstalować jej na realizację własnych zgodnie z interesami międzynarodowego oligarchy? Nie było, co miało być było wdrożenie w niskiej intensywności wojny z naruszeniem wszelkich praw człowieka do wdrożenia grabieży kraju zasoby naturalne, takie jak powiedział doktryny geopolitycznej świata amerykańskiej dominacji.

W każdym momencie historii, gdy zostały już na skraju succumbing próbowały usprawiedliwiać jej trwałość, ich weryfikacji, to zjawisko, które powinny pozostać, pomimo już przestarzałe do uzasadnienia swojego pobytu w koło historii.

Pomimo szybkiego postępu technologicznego i tworzenie potrzeb dla celów uzasadniających rachunku zysków i bogactwo jako podstawowe wartości takiego społeczeństwa. Rozwój ludzkości jest dyrektor fabryki i jest używany do aż do wartości religijnych z nie dominowała w umysłach ludności w celu plunder krajów, wszystkie z zamachu na postęp i nowoczesność, jednak większość ludzi wciąż umiera w nędzy i głodu. Z tego powodu mamy fakt, że tylko około pięćset firm transnationals zdominowany przez małe grupy o nazwie "Bilderberg Club jest to, że dominuje nad światem i koncentraty bogactwa i dochodu na całym świecie. I polega na tym, że jest to dyktatura klasy, tak chcesz odrzucić ze względu na bogactwo jest skoncentrowane w rękach niewielu i nie jest dystrybuowany w resztę . Więcej niż chcesz robić filantropia, to nie rozwiąże istotnych problemów gospodarczych dyskryminacji i zamiast tego dyrektor fabryki myślę, że niewolnictwo jest dobra dla rozwoju człowieka i grabieży i łupiąc człowieka przez człowieka jest najwyższym wyrazem etycznego rozwoju.

Tak jak kwadrat jest jego wyjaśnienie z kręgu rzeczywistości na Mr Otto podnoszonymi przeciwko złym nauczycielom, którzy są zniewalani przez marne wynagrodzenie , nie będziemy połączenie końcówki z żebractwa, z wspólnictwa w zdrajców zawsze tzw. Patria Roja. Tego pan chce, aby magisterium nie zgłaszał jego mękę i następnie patrz rzeczywistość, w której człowiek żyje. To jest to, że on nie wie, że demokracja jest właśnie do uregulowania ideologicznie, że pojedyncza myśl jest dogmatyczność niektórych postaw u nas. Demokracja jest w nieustannej walce o idei w plaza znajduje się w centrum polis, argument, jeśli nie będziemy się co zrobili z programu Sokrates Ateńczyków w starym którego skazano za uszkadzając młodzież, i dlaczego? Tylko z zapytaniem co to jest kosz, i tak dalej w tym stylu. W magisterium jest nowym programem Socrates tej dyktatury wojskowej z Perskim królem Ollanta i Reyna Nadine Capitillo.
Juan Esteban Yupanqui Villalobos

Droga Santiago de Chuco - Shorey

Droga Santiago de Chuco - Shorey


Strajk górników z szarej strefy jest Przez czas nieokreślony.

Rząd chce je zniszczyć i że tych gospodarstw, które przechodzą duże firmy,

Są to walki aby umożliwić ich sformalizowane lecz rząd nie chce aby zobaczyć tych, którzy tej broni.

Szczęśliwie nie ma rannych ze strony górników ale w przypadku policjantów już, że chłopi są w górnej części.


Piątek, 04 Maj 2012

Oświadczenie: II Spotkanie burmistrzów z prymitywnych ludów Peru

Oświadczenie:
II Spotkanie Burmistrzów prymitywnych ludów Peru:

Komunikuje się on do wszystkich braci - brothers z prymitywnych ludów Peru i Ameryki: zgodne z ustaleniami 02 luty tego roku, Chuschi w I spotkaniu z burmistrzami pochodzących z Peru, w tym II Spotkanie Burmistrzów pochodzących z Peru, we wspólnocie Acraquia, dzielnicy Acraquia ; Prov. Tayacaja; Huancavelica Region) brali udział m.in. Daniel stawu Mamani, burmistrz atramentu (Cusco), Pelayo Montes Crispin , burmistrz dzielnicy Acraquia (Huancavelica) przedstawiciel Theophilus Núñeza Achallma, burmistrz dzielnicy Chuschi(Ayacucho); przedstawiciel Clemente Utani Laupa, burmistrz dzielnicy Pomacocha (Apurimac); Jezus Nilton Pedraza Clemente, Starostwo Powiatowe Burmistrz Miasta Daniel Hernandez (Huancavelica)radcy miejscy witali przybywających z narodami Huancavelica, Burmistrzów, przedstawiciele narodowości Yarowilca Cerro de Pasco, Huánuco, Anqaras, Waris, Arequipa, szwajcarską miejscowych narodowości Peru - CONAIP, reprezentowana przez Hugo Tacuri Huamani (Przewodniczący); ruch wszystkie głosy, reprezentowana przez Guillermo Bermejo; naciśnij przycisk Wauqui, reprezentowana przez Guillermo Orrego, władze lokalne, a comuneros.

Burmistrz Pelayo Montes C. powitał wszystkich obecnych i przedstawił przez zainaugurował II spotkanie; nie było to wystąpienie w sprawie Ustawy o wcześniejszych konsultacji i Prawa Konstytucyjnego brata, Guillermo Bermejo Juan Mendoza Agui panelowa byli Santiago(wcześniejszej konsultacji); - Ramiro Oregon(wcześniejszych konsultacji) oraz Hugo Tacuri Huamani(Prawa Konstytucyjnego); i masowemu udziałowi obecna, konieczne jest również zabrał głos w tej dzielnicy burmistrz atramentu - Cusco, o tym, dlaczego konieczne jest posiadanie stowarzyszenie Wójtów pochodzących z,

Z tej szerokiej naradzie został wybrany do Rady Nadzorczej i został w następujący sposób:

Przewodniczący: Daniel stawu Mamani, burmistrz dzielnicy atramentu (Cusco)
Wiceprezes: Pelayo Montes Crispin, burmistrz dzielnicy Acraquia (Huancavelica.
Zapisy Sekretarz: Clemente Utani Laupa, burmistrz dzielnicy Pomacocha (Apurímac.
Minister Gospodarki: Teofilo Núñeza Achallma, burmistrz dzielnicy Chuschi (Ayacucho).
Vocal: Nilton Jezusa Pedraza Clemente, dzielnicy burmistrz Daniel Hernandez (Huancavelica)

Cele i zadania są następujące:

• Wdrożenie nowego typu zarządzania tożsamościami w kontekście wartości, wspólnych celów.
• Formularz techniczny zespołu zarządzania gminami. Instytucja była nazywana "Instytut Zarządzania miejskim Huaman Poma de Ayala".
• Generowanie zestawień kierownictwo techniczne wojewódzkiego i powiatu Gminy
• Generowanie rodzaj skutecznego zarządzania dla zapewnienia ciągłości i rozwoju gospodarki komunalnej wspólnoty. JAKIE WARTOŚCI BĘDZIEMY DĄŻYĆ WE WDROŻENIU
• PRAWDZIWOŚCI (Ama Llulla): obietnice muszą być spełnione.
• UCZCIWOŚĆ (Ama Sua): zero korupcji i kasowanie kont.
• JAKOŚĆ: rozwiązywanie najważniejszych problemów wspólnoty.
• Uczestnictwo: udział wspólnoty w zarządzanie komunalne. JAKIE CELE CHCEMY OSIĄGNĄĆ
• Poprawa warunków zdrowotnych i żywieniowych ludności.
• Poprawa jakości edukacji, z programu nauczania zgodnie z rzeczywistością każdego narodu. • Miejskie muszą być wydawane w ramach budżetu powiatu.
• Promowanie spożycia zdrowych produktów rolnych powiatu. JAKIE CELE CHCEMY OSIĄGNĄĆ
• Zmniejszenie niedożywienia dzieci
• Zmniejszenie częstości zgonów
• Wzrost czytania rozumienie matematyczne i rozumowaniem.
• Wzmocnienie obszarów wiejskich przedsiębiorstw, w oparciu o produkty ekologiczne.
• Poprawa dochodów rodzin.
• Stworzenie zintegrowanego rozwoju z tożsamości, na podstawie naszych spojrzeniu naszych narodów.
• W przypadkach, gdy nasze narody pochodzące, będą lub dotrze do Allin KAUSAY - LIVE.

Potem była przez zaprzysiężenie nowych Burmistrzów i zupełnie nowe stowarzyszenie, w imieniu jego gmin, przez Santiago Amauta Agui Juan Mendoza, YARU narodu.


Qhapaq Ñan ścieżki mądrości ... Książka Javiera Lajo stara się (część 1/2.

Custom Search

Custom Search