Szukaj w blogu:

Trwa ładowanie ...

Wtorek, 26 czerwiec 2012

DO REALIZACJI PROJEKTU CONGA infeasibility zDYREKTYWY POLECENIE JEDNOSTKI WALKI OPORU CYWILNEGO STAŁY SPOKOJNY AŻ DO MOMENTU OSIĄGNIĘCIA CONGA infeasibility z PROJEKTU

Cajamarca, 25 czerwiec 2012

Adresowane do:Obrona frontów, naboje i chłopskich wspólnot europejskich, nawadnianie płyty, związki zawodowe, stowarzyszenia zawodowe, organizacje studenckie, stowarzyszenia kulturalne, organizacje kobiet, jazz latynowski, mototaxistas, firmy transportowe i inne w całym regionie.

Towarzysze, przeżywamy wyjątkowy moment w naszym regionie. Nasza walka środowiskowych, społecznych, politycznych i kulturalnych jest kwestionowanie model rozwoju oparty na usunięcie z naszych zasobów naturalnych w dużej ilości przetwarzania tych samych i poważne szkody w środowisku naturalnym, zniszczenie naturalnych źródeł wody i zanieczyszczenia wpływające na zdrowie i trwałego działalności produkcyjnej.

Odrzucamy tylko oświadczenia, że prezydenta Humala zapoznała do pracodawców i nie odpowiedział na nasz list do niego 25 kwiecień co daje nasz rozwój propozycje Cajamarca i do przodu, aby przeciwstawić się dalszemu niszczeniu naszych naturalnych źródeł wody, a nie reaguje na prośbę o wysłuchanie publiczne żeby nasza przewodnicząca regionu i kilku burmistrzów, zalecającą praw naszych Cajamarca.

W drużynie Cajamarca została zgłoszona z 31 kwiecień pokojowego oporu cywilnego w STAŁYCH DO MOMENTU OSIĄGNIĘCIA CONGA infeasibility z PROJEKTU, co pozwoli uniknąć nadużywania i zniesienia prowokacja policji, Grupa Cajamarca (Luis Guerrero, Absalon Vasquez, Emilio Horna oraz Izba Handlowa) i media blisko Yanacocha doprowadzi do większości naszych ludzi do konfrontacji zniesienie którego należy unikać.

Musimy wypowiedzieć policji nadużyć. abaleamiento do naszych braci w szczelinach w listopadzie ubiegłego roku napadu i rabunku; zespoły dziennikarzy, pobiciem i obelgi pod adresem do prawników z urzędu publicznego obrońcę z krajowym koordynatorem Praw Człowieka; w każdym z samochodów dostawczych z usług w górnictwie, w którym domagamy się natychmiastowego odwołania Komendanta Policji z Cajamarca, pułkownik. Gonzalez i gubernatora kiedykolwiek Hernandez.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkich obywateli, którzy współpracują w ramach konserwacji wspólnej puli i zakwaterowanie na posiadaczy wód, do kongregacji religijnych, ewangelickiej kościoły, organizacje społeczne, artystów, grup kulturalnych, studentów, małych i średnich przedsiębiorców i wielu innych, wspieranie walki o godne i to wystarczy.

DO DALSZEGO UTRZYMYWANIA POKOJOWEGO OPORU CYWILNEGO STAŁY AŻ DO MOMENTU OSIĄGNIĘCIA infeasibility z CONGA NAZYWAMY PROJEKTU DO REALIZACJI NASTĘPUJĄCYCH ZADAŃ:

1. Utrzymanie i wzmocnienie szeroko rozumianej jedności przywódców, organizacji społecznych oraz organów, które są zaangażowane w unfeasibility z wymogu Conga w drodze pokojowego oporu stałe wspieranie realizacji działań o walce prowadzonej przez polecenie był walki - COMUL.

2. Wykonać procedurę zespołów w każdej wspólnocie, miasto, region, prowincja i również w dzielnicach miast do zgłoszenia projektu niewykonalne Conga, umowy te muszą być odnotowane w protokole podpisanym przez wszystkich uczestników. Dane te powinny być przekazane do zespołu rzecznicy prasowi komendy o walce (Edy Benavides, Milton Sanchez, Idelso Hernández), którzy z kolei gromadzi dokumenty z całego regionu do przekazania prezydentowi Ollanta Humala i dyrektorów Newmont w Denver odrzucenie projektu wydobycia przez Conga oznacza nieodwracalne szkody w naszej egzystencji, wody i ziemi wskazujących na to, że firma nie cieszy się społecznym licencji.

3. Wyślij przez przełącza się do Cajamarca, stolicy regionu, delegacje do kontynuowania pokojowego oporu przeciwko projektu stałej Conga. Tych delegacji będą musiały pozostać co najmniej 4-5 dni, a następnie zwolnieni przez innych kolegów, z prośbą o przywrócenie łyżeczką, płyta, stawki, oraz tworzyw sztucznych.

4. Zapraszamy wszystkich liderów i władze zobowiązały z obrony środowiska, w Cajamarca do składania oświadczeń w różnych miejscowościach i ich mediów, o ile to możliwe, aby regionalnym i krajowym, na powody, dla których firma do popytu na Conga infeasibility z projektu, jak i w ich imieniu Ollanta Humala spełnia wyborczych obietnic dla mieszkańców Cajamarca.

5. Dalsze wsparcie dla walki narodu Cajamarca w logistycznym problemem, tzn. z żywnością, najlepiej non-łatwo psujących się produktów, a także z materace i koce dla sióstr i braci z innych województw, są walki w stolicy regionu.

6. Zał ączyć wsparcie władz, religijnej (katolickiej i ewangelickiej), specjalistów, dziennikarzy, itp. , poprzez pisma do prezydenta Rzeczypospolitej, co zawiera deklaracja o infeasibility Conga projektu.

7. Przygotuj się na, w razie konieczności wykonania drugiego marca krajowe wody do Limy.

8. Wzywamy wszystkie fronty w regionie, do rozpoczęcia kampanii graffiti, plakatów, publiczne oświadczenia oświadczam że Newmont aby jako firma non grata do Cajamarca i kraju, wymagających natychmiastowego wycofania ich Conga.

Jesteśmy przekonani, że te zadania będą realizowane z odpowiedzialnością, że charakteryzuje nas ludzi i ich organizacji; oraz, w odniesieniu do naszej strony składamy, woli lidera zespołu COMUL do będzie kontynuować aktywne opór i walka o przezwyciężenie jest silniejsza niż kiedykolwiek.

Worthily,

Idelso Hernández, Milton Sanchez, Eddy BenavidesPlanowane działania:
Na stopień mobilizacji nadal będą przeprowadzane codziennie.
Niemniej jednak, między naszymi działaniami pokojowe pozyskiwanie kolejnych są:
- Dzień Wtorek, 26: "niespodzianka prezent" do prezydenta Humala w dzień jego urodzin.
Dzień 27 - środa: "Marsz bohaterów" z kraju Cajamarca i pokazać nasze przywódców świata, że Peru jest suwerenne i jest respektowany.
- Piątek 29: "Marsz kobiet godnych obrońców życia".
- SOBOTA 30: makro-zgromadzenia regionalnego Organizacji Społecznych ludów Północy i wschodu z Peru i "Kampania w sprawie odbioru tworzyw sztucznych w mieście"
- Niedziela 1ro. Lipca: "pierwszy Maraton chasqui pokojowego oporu"

MAKRO-koordynator REGIONALNY NARODÓW PASEOS AMAZONICOS, WSPÓLNOTA ANDYJSKA I WYBRZEŻA PÓŁNOCNEJ I WSCHODNIEJ CZĘŚCI PERU

DO LUDÓW EUROPY PÓŁNOCNEJ I WSCHODNIEJ CZĘŚCI PERU
¡CONGA NIE BĘDZIE!

POŁĄCZENIE
III ZESPÓŁ FRONTY OBRONY, ORGANIZACJI macierzystej, stronnictwa ludowego, RONDERILES, popularne i HANDLU MACRORREGIÓN POLITYKI UNII I PÓŁNOCNEJ CZĘŚCI PERU

Sobota, 30 czerwiec - Cajamarca

Porządek obrad:
1. Sprawozdanie z walki ludzi z Cajamarca.
2. Na szczeblu krajowym sytuacji politycznej i w konsekwencji do kontynuacji z powodu powszechności. Decyzję rządu o ratyfikacji przez nałożenie projektu wydobycia Conga.
3. Platforma i Plan walki.
Czas: 9 godz.
Lokalne : Lokalne SUTEP - Cajamarca

NIECH ŻYJE WALKA LUDZI Z Cajamarca: CONGA NIE BĘDZIE!
WYŁĄCZYĆ z PROJEKTU WYDOBYCIA resurrecting CONGA!
PASTA & BASTA KONTYNUACJI Z POWODU POWSZECHNOŚCI!
W MODELU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU DO Cajamarca I KRAJU!
WYŁĄCZYĆ autorytaryzm RZĄDU DOŁU: REPRESJE!
NOWA KONSTYTUCJA: TERAZ!
Jesteśmy 30 czerwca w Cajamarca.
Fraternally,


IDELSO HERNANDEZ tzw.
Odpowiedzialny za makro - koordynatora regionalnego ludów północy
Przewodniczący Front obrony interesów regionu Cajamarca - FREDIRC

--
"Przez jedność Związków Zawodowych classist".
Http: //suteprovincialtrujillo.blogspot.com

Http: //vozronderadesantiagodechuco.blogspot.com/

Piątek, 22 czerwiec 2012

Paragwaj: krwawe tłumienie chłopów Sab 16-062012 - 05:4418 i 80 rannych

WYSŁANY RUCHEM LUDOWYM Z PARAGWAJU.
Paragwaj: krwawe tłumienie chłopi
Sat 16/06/2012 - 05:44
18 Zabitych i 80 rannych. Prezydent Lugo gratuluje mordu przez wojskowych

Nie pierwszy raz nie będzie ostatni. "Postępowych" Fernando
Lugo, który dotarł do rządu, zaś głosy wolni chłopi (dla tych, którzy
Ziemia obiecana Reform i walki z latifundismo) zamówić
Eliminuj do krwi i ognia do swoich byłych wyborców, którzy bronili
Przed użyciem przemocy policyjnej napaści. Wynik: wielu umarłych i
Ranny.
Tym samym Lugo wysunęła się bronić prawa do prywatnej własności
W latifundio rancher i oczywiście wspierać postawy
Represyjne policji. Z tego powodu rządzi w Paragwaju ustawy antyterrorystycznej.
Przyjęcie przez parlament. Ale, jak to zwykle dzieje się z letniej
Że w obliczu ludzi aby zapisać swój obiektu w zasięgu ręki
Wybory prezydenckie, a teraz jest w niebezpieczeństwie stania się więźniem
Ci, którzy popierają go w prawo. W rzeczywistości, w strukturach z nasion soi i
Najbardziej prawego błotnika sektorach już domagają się jego głowy, jeśli nie ma on dekret stanu
Wyjątek (to znaczy, więcej represji i śmierci).

W międzyczasie, w złym wolni chłopi z Paragwaju (kto mieszka w
Extreme niedolę, bez domów, bez zdrowia, bez
Edukacji ... i bez gruntu, a żeglowanie na ich martwych i przygotowuje się do
Nadal się oprzeć. W obliczu prześladowań na powyższe nazywane są ...
Jak nazywa się ich, nie ma innej alternatywy, jak tylko do walki.

Po uznając, że "istnieje siedem ofiar po stronie policji i przez
Co najmniej dziewięciu użytkowników", Filizzola, od miejsca zamieszkania
Asunción prezydencką, trybunał odrzucił pojęcie że armia ludzi
Paragwaju (EPP) ma jakiś związek z konfrontacji między
150 Rolników i 300 policjantów, a naładowany do pasażerów o
Zaczęła robić zdjęcia: "Nie było zdjęć z części z nich, policja
Musiał odpowiedzieć" - powiedział, i dodała "działał w oparciu o
Sądowe zamówienia. Firma Microsoft nie podejmie działań zgodnie z mandatem udzielonym przez prawo. Wiedzieliśmy, że miał
Broń, na wszystkich karabinów, strzelb i pistoletów. Dlaczego dajemy
Na miejsce do 300 żołnierzy z eksmisji" - wyjaśnił.

Przytoczyły, gdy szefowie policji zostały do podjęcia negocjacji z
Chłopskich przywódców, "zostały przyjęte z pocisków", w czasie której jest
Ofiary zostały zarejestrowane. Z osób znajdujących się na ziemi, naturalny rezerwat
Nieruchomości pracodawcy Blas Riquelme, są rozproszone i było hospitalizowanych
W zadrzewionym terenie, lecz zostały otoczone przez życie. "Wciąż jesteśmy tutaj
Z 321 żołnierzy, w tym samym miejscu, wspierane przez helikoptery," ostrzegł
Filizzola.

Nieruchomość z Riquelme, przedsiębiorca z sektora w supermarkecie.
Ten w regionie zajęty w dużej mierze przez tzw.
"Brasiguayans", zamożnego brazylijskiej soi rolników, zainstalowany
Od 40 lat temu w najbardziej urodzajne tereny kraju, na obszarze dorzecza
Na rzece Parana, na granicy obszaru Paragwaju z Argentyny i
Brazylii.

Prezydent Fernando Lugo repudiating do starć i wyraziła
"Pełne poparcie" dla sił bezpieczeństwa w krótkim oświadczeniu
I rozszerzyć swoje najszczersze kondolencje dla rodzin zmarłych policjantów.
Dodał, że nakazał Siły Zbrojne wsparcie z ich skuteczne
Policyjne działania "zgodnie z konstytucją i przepisami prawa". "Wszystkie
Obszary pracy rządu są w tej chwili na linii
Działania w celu przywrócenia spokoju i ciszy w Curuguaty".
Powiedział.

Senat, w międzyczasie, została zwołana w trybie pilnym do całości
Omówienie ustanowienia stanu wyjątkowego w tym dziale
W Curuguaty, które fakty. Lider z chłopa
Jose Rodriguez, ściśle powiązany z Prezydentem Lugo, ostrzegł, że
W enfrentamietno "mogło być wielostopniowe zdarzenia policji" dla
Uzasadnia produkcja bezglebowa (production hors sol) śmierci.

Obszarów Wiejskich Stowarzyszenie Paragwaju (ARP) opisane jako "bardzo poważne".
To się stało: "wzywamy członków Obszarów Wiejskich do wydania
OŚWIADCZENIE ponieważ jest to bardzo poważne", wypowiedziana niemiecki Ruiz, uchwyt
W tablicy ARP. Hector Cristaldo, ze swojej strony, unia z Gildii z
Produkcja, zauważył, że istnieje pilna potrzeba oceny politycznej przeciwko Fernando
Lugo.

Po zakończeniu stało się znane salda częściowe starć,
Blas Riquelme ostrzegł, że "nie damy, będziemy korzystać z wszystkich
Nasze siły, aby prezesa rady prawo do własności prywatnej i
To jednostka gospodarcza, produkcja. Ten model jest pobyt
Aby pokazać każdemu, kto w naszym kraju", dodaje się pracodawcy,
Których ziemie należą do roszczeń organizacji
Produkcja bezglebowa (production hors sol) chłopów.

Rozpoznanie wczesnych rolników zmarłego

Arnaldo Ruiz Diaz, Adelino Espinola i Ruben Villalba w pierwszej kolejności
Stwierdzono, że chłopów zginęło podczas starć
Curuguaty przeciw policji w ten piątek.

Korespondent Última projektu jest samorząd Zlatych Hor. w Curuguaty, mężowie niektórzy przyłączywszy się Cáceres, podać
Że na początku rolników umarłe zostały uznane przez
Medycyna sądowa. Ofiary są Arnaldo Ruiz Diaz i jednym z liderów
Adelino Espinola chłopi, oprócz Ruben Villalba, której zgon został
Potwierdzone przez południe.

Espinola już z innymi instancjami alternatywny środek inwazji
I przez zakłócenia na drodze publicznej. Inne martwe były
Pochodzący z regionalnego szpitala w obrazie Curuguaty do badania i
Weryfikacja odcisku palca do potwierdzenia tożsamości.

Minister Carlos Filizzola, na konferencji prasowej, powiedział, że
Konfrontacja po lewej stronie 7 funkcjonariuszy policji oraz między 9 i 10
Chłopi zmarłego, oprócz stu rannych.

Co najmniej 18 osób zginęło w starciu między policją a
Chłopi podczas próby eksmisji w rezerwacie przyrody w
W Paragwaju miejscowości Curuguaty, 250 km od stolicy
Asunción.

Do gwałtownych starć z siłami wybuchły po
Bezpieczeństwo, poparte Prezydent Fernando Lugo, starał się
Pozostawiając na ziemi zajętej przez chłopów bez rezerwacji
Ziemi.

Liczba ofiar nie jest jeszcze ostateczna, jak należy szukać w
Rannych i zmarłych między policją a rolnikami. Do zadań
Ratownictwo jest potęgowane przez brak gwarancji bezpieczeństwa w
, Powiedział dyrektor serwisu w nagłych przypadkach medycznych John
Carlos Portillo do Paragwaju gazetę ABC.

Pierwsza liczba wskazuje, że wśród ofiar jest co najmniej
Siedmiu funkcjonariuszy policji i dziesięciu chłopów, wśród nich jeden z liderów
Zryw Adelino Espinola, według gazety Ultima projektu jest samorząd Zlatych Hor..

Wersje na incydenty są nadal sprzeczne i z
Rząd zapewnia, że chłopi byli uzbrojeni: "Oni mają broń
Wysokiej klasy broni palnej, podobnie jak karabiny M-16 ", Walter Gómez, szef
Badania Canindeyu, do kanału 13.

"Są one opalane bezpośrednio do zabijania na nas. Znajdujemy się w
Ograniczenie sytuacji," wyjaśnił w dramatyzm służb mundurowych. "
Policji został przedłożony do eksmisji i są one opalane węglem bezpośrednio do
"Zabij go i zabił go" - dodał.

W grze space invaders, polu, rezerwat przyrody należą do
Pracodawcy Blas Riquelme, są prowadzone przez Carlosa Raúla Villalba,
Gomez powiedział.

Prezydent Fernando Lugo repudiating do starć i wyraziła
"Pełne poparcie" dla sił bezpieczeństwa. Także jego
Najszczersze kondolencje dla rodziny zmarłego policjant działał .
Zgodnie z konstytucją i przepisami prawa".

"Wszystkie obszary działania rządu w tej chwili na
Kierunki działania w celu przywrócenia spokoju i ciszy do
Curuguaty", powiedział w oświadczeniu. Lugo zostali wezwani do domu
W prezydenckich ministrów spraw wewnętrznych, obrony narodowej, a dowódca
Siły zbrojne w celu przeanalizowania sytuacji.

Senat, w jego części, zwołała nadzwyczajne posiedzenie plenarne w
Omówienie ustanowienia stanu wyjątkowego w tym dziale
W Curuguaty, które fakty.

Nieruchomość z Riquelme, przedsiębiorca z sektora w supermarkecie.
Ten w regionie zajęty w dużej mierze przez tzw.
"Brasiguayans", zamożnego brazylijskich producentów soi, zainstalowany
Od 40 lat temu w najbardziej urodzajne tereny kraju, na obszarze dorzecza
Na rzece Parana, na granicy z Argentyną i Paragwajem obszar z
Brazylia,.

Opozycja domaga się, by senator impeachment z Lugo

Kamera umieszczona jest duża Paragwaju pilności po wydarzeniach z
Przemoc w Curuguaty. Juan Vault UNACE, wezwała do zbadania
Zarządcy. Zastępcy wzięli dwie godziny na wyjazd ministra
Akcesoria wewnętrzne

Śmierć co najmniej 17 ludzi w konfrontacji doszło po
Do eksmisji z polem pogrążony rząd Fernando Lugo w
Stan kryzysowy.

Senatu zwoływane są spotkania bezpośrednie w leczeniu dróg przez
Kontynuuj. Władza ustawodawcza rządu i opozycji domagają się dymisji
Minister spraw wewnętrznych, Carlos Filizzola, oraz że rząd wydan
Stanu wyjątkowego.

Pierwszy wiceprezes Izby Poselskiej, Emilia Alfaro, był
Przystąpiły do wniosku o umorzenie wierzytelności. Ustawodawca jest żoną
Vice prezydent Paragwaju, Federico Franco.

Prezydent Lugo został wysłany do wsparcia sił zbrojnych do
Policji, która była w cieniu zdarzeń, których koszt
Okres eksploatacji 7 członków tej siły.

Posiadacz Kongresu, senator Jorge Oviedo Matto oskarżony o
Fernando Lugo bezpośrednio przez bezczynność rządu o
Do walki i eliminacji przemocy grup, które próbuje osiągnąć ich
Cele poprzez chaos i przemoc.

"Tutaj nie ma sensu rozmawiać z szefem policji i minister, tutaj w
Przewodniczący jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo wewnętrzne siły zbrojne
Zamówienia, które zostały mu powierzone. Nie można kontynuować" - powiedział.

Policji montowane scenariusz otwartej wojny przeciwko chłopom,
A efektem tego było wiele wypadków śmiertelnych.

Uważam, że klimat przemocy "zostanie zwiększona do w
Podejście w wyborach powszechnych, ponieważ to jest grunt w
Ziarna, które chcą". "Oni nie zostały pozostawione z pokazują, że
Kilka dni temu zostały zamontowane w przedniej części tej siły Państwa, ale
Oczywiście tego typu rzeczy Iran rosnąć, ponieważ istnieją pomysły
Od rządu na to, że nie chcą przekazać moc," powiedział.

Senator colorado lipca Velazquez także "plan
Luguista", aby nie dopuścić do wyborów i dodał, że innym celem jest
Rozpuścić parlamentu krajowego i systemu demokratycznego. On powiedział, że
Dobrym przykładem tego są obywatelami" pokazują, że
Rzekomo zostały sprowokowane przez własne Lugo. Wystąpiły również
Z rezygnacją z komendantem policji, Pauline Rojas, i
Minister Spraw Wewnętrznych, Carlos Filizzola.

W Izbie Poselskiej, w międzyczasie, zwołane specjalne spotkanie
Do 20:00 czasu lokalnego, w celu przeciwdziałania przemocy eksmisji
Curuguaty wystąpił. Wniosek ten został złożony przez ustawodawcę Olga
Ferreira Lopez o ojczyźnie.

To organ ustawodawczy, co więcej, wydał w terminie dwóch godzin do Lugo dla
Filizzola odwołuje minister.

JEST TO KOLEJNY RZĄD "postępowych", ZESPÓŁ POMOCY LUGO, czy tych, którzy popierają W SIECI" ... PROSZĘ JE PRZECZYTAĆ I WYCIĄGNĄĆ WNIOSKI.

WYSŁANY RUCHEM LUDOWYM Z PARAGWAJU.

Http: //uit-ci.org/index.php/noticias-y-documentos/noticias-internacionales/138-paraguay-sangrienta-represion-a-los-campesinos

Niedziela, 17 czerwiec 2012

FRONT OBRONY INTERESÓW REGIONU Cajamarca

Добавете надпис
FRENTE DE DEFENSA DE LOS INTERESES DE LA REGION CAJAMARCA"ROK MIĘDZYNARODOWEJ INTEGRACJI I poszanowania różnorodności kulturowej"

Cajamarca, 17 czerwiec 2012.

WIELU EX OFFICIO: Nr 010-FREDIRC

Mr(a)
FRENTE DE DEFENSA DE LOS INTERESES DE LA REGION CAJAMARCA… … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … … .

TEMAT: ZATRZYMAĆ POKOJOWEGO OPORU W CAŁYM REGIONIE Cajamarca.


Na Front obrony interesów regionu Cajamarca, bardzo serdecznie wita państwa i przez niego, w odniesieniu do wszystkich członków ich organizacji społecznej, stowarzyszenia, środowiska naturalnego, ronderil i popularne, a następnie wyrazić następujące.

Cajamarca w regionie zostały przedsiębiorstwa a walka o godne, tylko rozłożone w czasie i od 8 miesięcy o odrzuceniu projektu wydobycia Conga i kongach istniejącą we wszystkich prowincjach tego regionu, jak i kraju. Po rozejmie rządu państwa, na 23 kwiecień do 30 maj ogłoszenie projektu Conga niewykonalne i nie słychać; dzień 31 maj 2012 roku zostało wszczęte na czas nieokreślony strajku, po bilansie zmierzyć siły z tych wszystkich dni, w zespołach na niezwykły polecenia był walki na 16th, i 17 czerwiec uzgodniono ratyfikowania i kontynuować Regionalne bezrobocia pokojowego oporu,Intensyfikacja i bardziej popularne w całym regionie, z udziałem delegacji w stolicy regionu z 13 województw, nie zaniedbując swoich wdrożenia i stosowania w każdej z ich systemów prawnych, w celu zapewnienia nam słuchać naszych roszczeń w obronie życia, wody, rolnictwo, środowisko, że para prezydencka Ollanta Humala i Nadin Capitillo z ich obietnic oferowanych do Cajamarca i kraju; i nie kontynuuj, aby zezwolić na Cajamarca w dalszym ciągu jest okradanych co do zmiany przez rządy i międzynarodowe dla górnictwa i godności ludów, a nie robić to, co chcą w naszym regionie.

W tym sensie jesteśmy wzywając wszystkich przewodniczących baz danych, strefowe, central, zaludnionych ośrodków, starostwo powiatowe oraz wojewódzkie o chlubnej rondas campesinas; chłopskich wspólnot europejskich, producentów rolnych, fronty do obrony, uszczelnienia irrigators, organizacji związkowych, popularne, student, wpływ na środowisko itd. z 13 województw, zbyt pochopnie zakładać, że jest to umowa o moduł sterowania o walce, zapewniając ich delegacji w stolicy regionu, na dni 20, 21 i 22 czerwiec w kluczowym momencie dla regionu i kraju, sytuacji, że żądanie Cajamarca jego stanowczości w obronie walki godne życie i godność Cajamarca. Teraz lub nigdy nie: Conga nie będzie.

Zadania do realizacji we wszystkich prowincjach

· Poniedziałek, 18 czerwiec : vado flag w publicznych skwerów, mobilizations, koło zielonej flagi przez godność i ekologii, "CONGA NIE BĘDZIE" w 13 prowincjach.
· Wtorek, 19 czerwiec: postęp dla kobiet ciężarnych obrońcy środowiska naturalnego, z hasłami odnoszącymi się do życia i wody, symbolizującej przyszłość życia nowego.
· 20, 21, 22 czerwiec: 13 województw muszą upewnić się co do obecności ich delegacji w stolicy regionu Cajamarca i jednocześnie narzędziem poziom bezrobocia w każdym z ich jurysdykcji.

"MIESZKAŃCY STANÓW ZJEDNOCZONYCH, nigdy nie zostanie pokonany!
Z odwagą i godnością, CONGA NIE BĘDZIE!
Reguluje ona KTO RZĄDZI WODA JEST PO PIERWSZE, ŻYCIE JEST bronione!
DO WODY I bronić, WIĘC!

Pozdrowienia

Dyrektorzy Front obrony interesów regionu Cajamarca

Prezydent: Idelso Hernandez (Jaén)
1Lub Wiceprezes: Cesar Aparicio (CGTP-Cajamarca)
2-GI Wiceprezes: Roger Ponce Inlet Muñoz (Celendín)
Jose Marcelo Band (Cajamarca)
Andrew Suarez Suarez UNC (Cajamarca)
Tafur Tacilla Cesar (budowa Civil-Cajamarca ).
Julca Ysela Loje (Chota)
Cesar Albino Caro Idrogo ze swoim projektowania jest ochrona bagien (Cajamarca)
Marino Vasquez Diaz (Chota)
Drugi Vasquez Juan Mendoza (Cajamarca)
FRENTE DE DEFENSA DE LOS INTERESES DE LA REGION CAJAMARCACésar Guzmán Mostacero (Jaén)
Irene Acuńa Galvez (Hualgayoc)
Herrera Gliserio Salazar (Bambamarca)
Walter Vasquez Zamku (Cutervo)
Andrew Rodos Alcantara (San Miguel)
Javier Saavedra Tocto (San Ignacio)
Meridian Cabrera Diaz (Pawła)
Elmer kąt Salazar (Contumaza)
Valentin Castañeda Ruiz (San Marcos)
Cabanillas fioletowego Villareal (Cajabamba)

"Przez jedność Związków Zawodowych classist".
Http: //suteprovincialtrujillo.blogspot.com


Wtorek, 12 czerwiec 2012

Sformalizowanie nieformalnych górnictwo - termin upływa dnia 18 czerwiec !

UWAGĘ BRACI !
Sformalizowanie nieformalnych górnictwo - termin upływa dnia 18 czerwiec !
Witaj, bracie.
Chciałbym poinformować, że zgodnie z Ustawą nr kat. 1105 opublikowane w dniu 19 kwiecień w formalne ramy nieformalnych górnictwo, w artykule wskazuje, że w ciągu 60 dni, jeśli jest to, że nieformalnym górnictwo nie są zarejestrowane jako umarzanie , byłoby nielegalne górnicy, górnicy przeciwko wszystkim nieformalnych z uwagi na fakt, że jesteś wydobycia i sprzedaży jak nielegalne jest więzienie, a termin upływa z dniem 18 czerwiec czy nic nie brakuje, proszę wszystkich tych, którzy są w nieformalnym górników zobacz jak najszybciej do rejestracji jako szczegół aby przejść do formalnego górnictwa.

Byłoby dobrze, że żyją bracia i siostry, którzy są w nieformalnym górnictwo jest kliknij pismo do premiera rp w przypadku monitu o podanie terminu tak, aby wszystkie wprowadzone są w porządku i będzie w stanie śledzić jej przebieg na formalności, wspieramy ich, że nas przez formalne ramy kosztowało, i dlatego może nie być w stanie stać się sformalizowane ale będziemy wspierać je, proszę kontaktować się ze mną.

Błogosławieństwo,


SARA RENGIFO GARCIA

"Jaśniejące Strony International - Shihand".
RPC: 989584368


Co o sformalizowanie nieformalnych górników. 
Jest to wysoce politycznym na rzecz dużych przedsiębiorstw górniczych. 
Ponieważ oni zbyt wiele ról 
W chwili, w której zostały podane 
Nie może on mieć połowę z nich 
Przez na czasy, w których mamy do każdego z nich, 
Ponieważ każda instytucja ma swoich własnych terminów.
Co to jest rząd chciał 
Jest to ich wydaje się bracia górnicy nieformalnego
Jak nie chcą być sformalizowane. 
Nie może zdążyć na 
I to jest już wojna 
Która rozpocznie się po upływie terminu podanego przez rząd, 
Wiemy gdzie punkty rządu !
 
Yupanqui Tanyita 

Sobota, 09 czerwiec 2012

Luis Aguilé - Panie Prezydencie!

Panie prezydencie, USUNĄĆ mieszadła do REQUIEM DLA Ollanta Humala-

DO CELU PIOSENKA LUIS AGUILÉ-

Panie prezydencie, USUNĄĆ mieszadła do REQUIEM DLA Ollanta Humala-

Prezes Sr


Panie prezydencie, USUNĄĆ mieszadła do
REQUIEM DLA Ollanta Humala-

DO CELU PIOSENKA LUIS AGUILÉ-
SrPresidente
Podczas swojej kampanii wyborczej, Ud, pan prezydent obiecywał wiele rzeczy. Nawet utarł się wyrażenie, które narzędzia do realizacji swoich celów: INTEGRACJI SPOŁECZNEJ, która mimo że jest puste i puste farse w sobie, służył mu do jądrowych wokół jego kandydatury do głosów potrzebnych do UE trzy obrzędy oznaczony jako Prezydent, za pieniądze swojego imperium i postawę przestarzałą infrastrukturą prawo uporczywe utrzymywanie starych- dualności status quo. Dobrze, gdy już imperium to granie ich dwie karty i wypowiedzenia. Kto może skorzystać z córką karnych i ludobójcza Alberto Fujimoriego, jeśli był przedni tylko ty i taneczne z milionów, żadnej roboty służebniczej prasy, gadów i monotoniczny" z niektórych szanownych wyjątki, i uwielbienie dla wszelkiego rodzaju oportunistycznych, przyszedł do rządu, A NIE MOC.

I w czasie ich dosadne wypowiedzi z zamkniętych pomieszczeń, placów i zawsze pamiętajmy o chińskich, nie chińskich Alberto Fujimoriego, ale Chiński Juan Velasco Alvarado. "Ani komunistyczne ani kapitalistycznej, ale trzeciego świata." - powiedział Velasco, a słaby jest , które zgodnie z Manuel obcych zgromadzoną, (wojskowe) "tylko z pokrywy głowicy w celu uzyskania", z krótkim, zwięzłym i dokładne golenie przed tym zadaniem pata, który po nie wiem odpowiedź, stwierdził, że "to rozmawiać z moim ministrów", a kiedy nie, ponieważ wszystkie przemierza kulę ziemską przygotowane przez imperium, pochodzi z kamieniołomów Szkół obu Ameryk w Panamie - południowy Command- (w tym czasie), gdzie będą przygotowywane do cesarstwa dyktatorzy rządzą Ameryką Łacińską: Augusto Pinochet Ugarte (Chile), Rafael Videla (Argentyna), Garrastazu Medeci (Urugwaj), Augusto Somoza (Nikaragua), Hugo Banzer Suarez (Boliwia) ...

Cóż, panu, Panie Prezydencie, obiecał rządzić dla ludzi: tani gaz, podatek od zysków na kopalnictwie, reformy systemu podatkowego, reformy systemu pracy, ograniczenia AFP, obrony naszych zasobów naturalnych, priorytetowo w edukacji i ochronie zdrowia, priorytet zwracając szczególną uwagę na dzieci i zachęty do sztuki i kultury, etc, etc i to jest w związku z tym kampanię, która piosenkarka Luis Aguilé napisał i rozgłaszają piosenką "Mr President", to wydaje się, że napisany przez ciebie.

I to przesłanie, które wkomponowują się także jestem zadowolony/a z muzyki i tekstów nie pamiętam dokładnie. Lub, być może umieścić korki w uszy nie słyszą.

I jeszcze raz, aby powtórzyć historię, mogę więc powiedzieć Karl Marx: "historia powtarza się, za pierwszym razem jako tragedia, po drugie jako farsa". I to jest tak jak ludzie z Peru wzięcia udziału w jednym z najbardziej świeże farsowych w swojej historii. Przez co nie masz daru do wenezuelskiego Prezydenta Hugo Hugona Chaveza książki i dokumenty odnoszące się do jego mentor Juan Velasco Alvarado, który wspólnie z Edgardo Mercado Jarrin, Armando Aryola Ascarate, Ernesto Sánchez de la Montagne Sainte-geneviève, Luis Cisneros Vizquerra, między innymi, szkoleni przez amerykańskiego południa polecenie led walka z partyzantami w lewo ruch rewolucyjny, w reżyserii Luisa de la Puente Uceda.

Ci nie daje do wenezuelskiego Prezydenta, prace naszych Amauta José Carlosa Mariátegui, lub Jose Maria Arguedas, albo ileś tam nasze nieśmiertelne Cesar Vallejo, lub Javier Heraud, Nie, poda "dzieł" Velasco Ud, było wystawienie swoich prawdziwych celów. Aby być w stanie gazowym, nieuchwytnego, lakonicznym, przestrzega przed wykorzystywaniem, dryfującą od swoich prawdziwych przyjaciół, którzy wspierać go w jego kampanii. To go w ramionach i tych, którzy są wobec siebie.

Tam jest jej pierwszą szafki. Hybrydowy, nijaki, przestrzega przed wykorzystywaniem, Cansino. I mało kto jeszcze z dobrych obyczajów, pod naciskiem prawa więcej niż przez ludzi, rzucił go za burtę i wyszedłem na skarpie. I otoczony został Bill Valdez, przewodniczącego rady ministrów, w czasie celniejszy Alberto Fujimoriego, wojskowych jak Ud., utworzona w celu ochrony systemu. I odwagi jego złożenie do tych, którzy nadal służyć jako Claudia Fibulas podain lub pokojach typu double lub, lub być może w queens. I wszystkie z nich są nie do pokonania doniosłą ubóstwa i biedy naszego społeczeństwa, że w 70 do 80% ciągły wyciągnięty i przełożone oczekujące Inkarri. Nic się nie zmieniło Panie Przewodniczący. Jesteśmy nadal w kraju eksportera i importera surowców wyprodukowanych towarów. My nadal powoływać się na zasadę przez MFW, IDB, i nowoczesne TLC w procesie globalizacji, czyli mianowicie głodem i biedą na świecie, oraz intronizacji metropolii w jego walce o przetrwanie.

Nawet możesz przejść do historii jako prezydent integracji społecznej. Aby tak się stało, należy usunąć społeczne mieszadła: głód i nędzę ludzi, ich ayayeros otaczających go, a radcy prawni doradcy do imperium i tradycyjne prawo. W przeciwnym razie ludzie przechodzą na liście umieścić tam gdzie faktycznie powinno być. W steku lub worka powietrznego z przeszłości.

Patarata, czerwiec 2012 .
Alfredo chunga Vinchales
Doradca prawny do Central Regional jednego
Z Rondas Campesinas wolności.
Http: //vozronderadesantiagodechuco.blogspot.com/

Piątek, 01 czerwiec 2012

Cajamarca wczoraj rozpoczął się strajk na czas nieokreślony

Z regionu Cajamarca wczoraj rozpoczął się strajk na czas nieokreślony.
Cajamarca w Plaza de Armas opłakują śmierć swoich nauczycieli.
5 Członkowie Sutep nauczycieli die obok dziecka w otchłań upadku wózka

Tragedii bezrobocia Cajamarca. Pięciu nauczycieli i dzieci były do przyłączenia się do protestu wobec projektu wydobycia Conga tragicznie zginął w wypadku na drodze Balsas-Celend w Cajamarca region, który wczoraj rozpoczął się na czas nieokreślony.
Van 4 ×4 Zaangażowaliśmy, RIZ-302, w związku z tym, że zostały one przeniesione z centrum wioski z cytryny do prowincji Celendín, rzuciły się w otchłań wynosi 200 metrów. Zły stan drogi spowodowała tragedii, do której doszło na 17:30 środa, w km". 2,96 , Gelic sektora.
Zmarły jest Yolanda Davila Hugona Chaveza, Carmen Boża Bazán, Susana Araujo Vera, Alfonso Rabanal pokój, Feliciana Rodriguez Valdivia i dziecka Antoni T. R. 5), krewny jednej z ofiar.
Wczoraj potwierdzono, że zmarły nauczyciel, powiązane z Sutep, bractwa zgodzili się co do tego, że smyczka do bezrobocia, podróżując do Celendín do udziału w proteście.
Z tego powodu, podczas wiecu w plaza de armas w Cajamarca, przywódcy wezwali do minuta ciszy ku pamięci tragicznych następstw.
Od wczesnych godzin porannych dnia wczorajszego, setki mieszkańców prowincji Cajamarca i ich różne były pozyskiwane na ulicach w ramach rozpoczęcia strajku na czas nieokreślony projektu wydobycia Conga. W prowincjach Celendín Bambamarca i obraz był taki sam. "Jeśli woda, nie złoto", były harangues.
Przy 8 godzinach odnotowano niepokojących zjawisk przemocy między policją a grupą protestujących z patyków , stacjonujących na plaza Bolognesi. Ostatnio stała się trytonów gdy lokalne władze zarządziły mobilizację ładowacza czołowego; wziął go jak prowokacja.
Równolegle, osadników i patrolmen z Tambo był barricaded Namococha w lagunie.
Do klas szkolnych w Cajamarca zostało zawieszone ze względu na środki bezpieczeństwa, niektóre firmy otworzyły swoje podwoje, transportu, i w niektórych przypadkach jest normalny.
Utwór, który łączy Bambamarca został zablokowany. Wiązkowym wziął kolejny utwór z którym łączy się do Cajabamba Huamachuco, sektora z zalewu wiślanego.
Dostęp do Cajamarca i wanny z Inca nie został zablokowany ze względu na dużą liczbę policjantów którzy nie pozwolił na podjęcie rioters ścieżki.
Nadal nie ma niedoboru produktów pierwszej potrzeby a także wzrost cen. Ale grupa przedsiębiorców i kupców złożyło skargę do izby Cajamarca że organizatorzy strajku extorting pieniądze pochodzą od ludzi wymagających kontyngenty żywnościowe dla dużej ilości ludzi, którzy przybywają do Cajamarca.
" (Przedsiębiorcy zostali powiedział), że jeśli nie są zgodne z niniejszym będziemy do serii (ich) i (y) nie istnieje groźba ich lokalnym", wypowiedziana przez RPP Henry'EGO Horna.
W trakcie opracowywania protest niektórych demonstrantów i znieważone przez mało arrementen wobec niektórych mediów protest.
Po 1 w godzinach popołudniowych nie było na rajdach w plaza de armas, które wzięli udział liderzy rodników Wilfredo Saavedra, Idelso Hernandez i Marco Arana. Były one także kongresman Jorge Rimarachin i przewodnicząca regionu Gregory Santos. Wszystkie z nich zwrócić uwagę jeszcze raz, że nie będą one podnieść jej zmierzyć siły, dopóki rząd "ogłosić niewykonalne Conga".
Ponad 500 policjantów był strzeżony przez cały protest dojone, zakończyły się po południu, po zakończeniu działalności zostały znormalizowane w mieście.
6GLUQUE@GRUPOEPENSA.COM.PE

Coś więcej
Loty zostały wznowione wczoraj na lotnisku Armando Revoredo kościołów, od policji straż wokół terminalu lotniczego.
01 Czerwiec 2012
Źródło:http://larevista.aqpsoluciones.com/2012/06/01/muerte-de-maestros-por-paro-integrantes-del-sutep-fallecen-junto-a-nino/
--
"Przez jedność Związków Zawodowych classist".
Http: //suteprovincialtrujillo.blogspot.com

Qhapaq Ñan ścieżki mądrości ... Książka Javiera Lajo stara się (część 1/2.

Custom Search

Custom Search