Szukaj w blogu:

Trwa ładowanie ...

Poniedziałek, 17 wrzesień 2012

W celu ratowania dzieci, lub Wielkiego farsa z peruwiańskiego rządu

PERU
_________________-____
PROSIMY O MAKSYMALNE ROZPOWSZECHNIANIE
Wojsko i Nadine Capitillo porwać i morderstwo nw@s składania "uprowadzonej" z Sendero Luminoso

Rodziny wojskowych Członkowie potwierdzają, że wypalane do Zoraida.

Dodał, że jeśli zdajesz sobie sprawę z tragicznych skutków swego działania zbrojne, personel wojskowy miał rację tylko do przeciągania psów wykazały dziewczyny około 50 metrów od domu, a następnie wyrzucić go w jakiś krzakach.

Również i w towarzystwie burmistrza Santo Domingo z Acobamba, Jorge Mas Camarena przedstawiono dowody, które zaświadcza się, że dzieci uczących się w dzielnicy, w dodatku do zdjęć w sposób, jak było w przypadku ciała dziewczynki

Interwencja policji i wojska - w obudowie z szanowna pani Paucarcaja Aquila, we wspólnocie Ranrapata (Junin regionu) to nie było operacji wojskowej w trakcie zwalniania dzieci obóz "nieskończoność", porwanego przez narkotykowe terrorystów z Lśniąca ścieżka, ale styczność pocisków, doprowadziły do śmierci jego wnuczkę, Zoraida sprawy.

W Huancayo, dziadzio ujawnia, że kilkuletnia dziewczynka zmarła po policji wziął szturmem z pocisków. ".

Tak ratyfikowany - na konferencji prasowej w mieście Huancayo - dziadek zmarłego drobnych, Cesar, w odniesieniu do soboty 8 września grupa agentów opalane zarówno w obszarze i gwałtownie do schronu. Rodziny tych nieszczęsnych infante fabułę, jak pocisk z tych salwy (doznała) uderzył w tył Zoraida, które -porysowany - zmarł w ustawie.

Również i w towarzystwie burmistrza Santo Domingo z Acobamba, Jorge Mas Camarena przedstawiono dowody, które zaświadcza się, że dzieci uczących się w dzielnicy, w dodatku do zdjęć na sposób był trup z dziewczynek.

Z kolei burmistrz Camarena podkreślił, że dom, w którym mieszkała dziewczyna, w towarzystwie swoich trzech innych rodzeństwo i ich rodziny, są zatrudnieni w rolnictwie, jest samotny, jak wiele innych w okolicy, tak więc nie ma bliskich sąsiadów.

Z drugiej strony, współwłaściciel obszaru, który może się odbywać tylko pod nazwą Evaristo, powiedział że kilka helikopterów media były to osoby, które zaatakowały obszar, na którym znajduje się mieszkanie został Zoraida sprawy.

Źródło: HTTP://Www.diariolaprimeraperu.com/Online/polityka/Rodzina-wypowiedzieć-łamiąDo allanamiento_120131.htmL

W celu ratowania dzieci, lub Wielkiego farsa

W ostatnim tygodniu rząd powrócił do zademonstruje jej zero poszanowania życia ludzkiego, w tym przypadku dla dzieci. Użyj do małych, małoletnich, do wygrania kilka plamek w badaniach jest odrażające.

Nie waham się użyć małoletnich do zdobycia popularności. Że nasze społeczeństwo nie może pozostać obojętnym wobec tego typu oszustwa, spowodować nieodwracalne straty życia chłopców lub dziewcząt.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy dzieci wykorzystywane są do nas idea skuteczności w walce z Sendero.

Minister Ana Jara z Warszawy zwyciężyły, uznaje, że uratowanych dzieci ostatnie 5 lipie 11 ogółem, ani też nie są nieskończone, ani ich matki, w sumie 10, pieszych wędrówek, jednak została przedstawiona dla nich oraz wszystkich. Minister Jara z Warszawy zwyciężyły powiedział że teraz dzieci zostały uprowadzone lub ich matki nie było terrorystów i ich przejściem do powrotu dziecka.

W ostatnich "ratowania" jest również, że dzieci zostały zwolnione z dwóch terrorystów, jeden z nich jako uwolnienie ludzi z każdej lokacji Amalia, która okazała się nie taka, ale skromnego kobiecie, że były one bronić swoich dzieci.
W kronice tygodnia z Hildebrandt zarówno Mayra Ramos z biura rzecznika praw obywatelskich, Jaime Antezana wskazują, że nie kiedyś dzieci uprowadzone przez ścieżkę. Zastanawiamy się jak znaleźć rząd? ".

Źródło: HTTP://Mate-pastor.blogspot.com/2012/09 /Na-akcję ratunkową-z-dziećmi-lub-na-grAb-farsa.html


Sobota, 08 wrzesień 2012

ZGŁOSZONE W Yanacocha LUDOBÓJSTWO I 10 PRZESTĘPSTW WIĘCEJ


Osób oskarżonych o zbrodnie wojenne I ludobójstwo 10 WIĘCEJ:

Sumilla: Sprawach Karnych skargi przez Estatel zbrodni ludobójstwa i innych.

ŚWIADKOWIE JEHOWY KARNEGO PROKURATOR PROWINCJI Cajamarca

RICARDO MANUEL NORIEGA Salaverry NIEMIECKI, A obywatel peruwiański, prawnik, zidentyfikowane za pomocą ID #09155228, z prawdziwej adresy i proceduralne dla tych efektów w Jr. Apurimac NR 579, Cajamarca, przed wami z poszanowaniem wprowadziła mnie do powiedzenia:

I. - PETYCJA:

, Że w ramach ponadnarodowych norm jest powszechna DEKLARACJA PRAW CZŁOWIEKA, A TAKŻE amerykańskiej KONWENCJI PRAW CZŁOWIEKA, PODPISANEJ W MIĘDZYAMERYKAŃSKIM SPECJALISTYCZNYCH KONFERENCJI NA TEMAT PRAW CZŁOWIEKA, jak również z przepisami art. 159 lub z Konstytucji z Peru, a art. 11o i 94o z Ustawa Zasadnicza o Prokuraturze - dekretu legislacyjnego nr 52 z interpongo Skargi karne Na następujące osoby:

  1. Richard O'BRIEN, Dyrektor Naczelny (CEO) z NEWMONT MINING CORPORATION, firmy, w 51,35 % udziałów w Yanacocha Minera S. R. L.
  2. Roque Benavides GANOZA, General Manager spółka Mias Buenaventura, firmy, w 43,65 % udziałów w Yanacocha Minera S. R. L.
  3. Lars Thunell. Wiceprzewodniczący International Finance Corporation, należącej do Banku Światowego, 5,00 % udziałów w Yanacocha Minera S. R. L.
  4. I WSZYSTKIE OSOBY ODPOWIEDZIALNE ZA." do kogo należy powiadomić w Av. Ścieżka unikanie Południe NR 549 - 553, urbanizacja "Rivera", Cajamarca.
Przez domniemanego sprawcy komisję z następujących przestępstw: (oprócz zarzucanych przestępstw, jeżeli oskarżyciel publiczny ostrzega inne bezprawne przestępcze jest w obowiązku prawnego o złożeniu skargi do odpowiedniego organu sądowego, ponieważ będziemy w jego wiedzy istotne fakty, które ludność żyła w Cajamarca od właściciela tego Minera Yanacocha S. R. L. zostały zainstalowane do wykonywania prac górniczych).

Ludobójstwo, Przymus, uzurpowania sobie prawa, nielegalnie odprowadzane wody w trakcie - coraz większe formy, uszkodzenie - coraz większe formy, zanieczyszczenia środowiska i pogorszy, nielegalnego obrotu odpadami niebezpiecznymi oraz Nielegalne Stowarzyszenia; Karalnych czynów zabronionych pod groźbą kary w artykułach; 319 °,151 °, 202 °,203 °,204 °, 205 °,287 °,304 "obwód czujnika °, 305 °, 307° i 317° z kodeksu karnego.
WWW.caballeroredverde.Blogspot.com

Wypłynął z górnictwem Atacocha niedomłotów sympatii do rzeki Huallaga PascoMINERÌA JEST odpowiedzialny?
Co to jest GWARANCJA, TECHNOLOGICZNIE SPÓŁKI GÓRNICZE?
Czy są Państwo zainteresowani górnictwa, TEN TYP CONTAMINACIÒN?
Czy DIRAN JAKIE PODMIOTY GOSPODARCZE (FELIPILLOS) SPÓŁKI GÓRNICZE?
CO TRZEBA POWIEDZIEĆ Ollanta Humala I JEGO MINISTROWIE?
Co to jest przedsiębiorstwem górniczym RECONOCERÀ TEGO ODSZKODOWANIA?
W jaki sposób online personals HECHARAN OSKARŻAĆ TERAZ?
WŁADZE, najwyższych organów kontroli, ¡SANCIONARÀN TEN FAKT? CZY SZALONY, JAK ZOSTAŁY ONE STAJĄ SIĘ Moquegua W I W INNYCH REGIONACH NASZEGO KRAJU.

CZARNOZIEM ..... WODA JEST życiem, DLACZEGO POWINNIŚMY ją bronić.

Andrés Caballero - pnia - Cajamarca
Wypłynął z górnictwem Atacocha niedomłotów sympatii do rzeki Huallaga Pasco

Cerro de Pasco, ustaw. 01 (ANDÓW). Około siedmiu kilometrów od rzeki hotel renusz położony w Huallaga, Pasco, ucierpiały w wyniku rozlewania niedomłotów Atacocha górnictwa, przez co jest dostępny do przekierowania do złagodzenia skutków zanieczyszczenia wód na tym obszarze, doniosła dziś ministerstwo rolnictwa (MINAG).
Río Huallaga.
W Huallaga Rzeka.

Przed złożeniem skargi mieszkańców wspólnot z Chicrin koncentrator i przechowuje Cajamarquilla, dzielnicy pasqueno Yanacocha, który przestrzegł przed zalaniem, straż pożarna z krajowych władze (ANA), agencją MINAG, przeniósł się na miejsce do zbadania skali zdarzenia.
W czasie kontroli, pracowników z sektora rolnictwa była możliwość sprawdzenia, czy odcinek około siedmiu kilometrów od rzeki Huallaga hotel renusz położony w konsekwencji ciężkie materiały, osadach i lamy. (substancji typu błoto). Zdarzył się rano, w ostatnią środę.
Natychmiast, w celu uniknięcia dalszych uszkodzeń w obszarze został zamówiony do przerzutu wód poprzez nowy kurs z tego samego kanału, w celu umożliwienia jego zamulaniu się z błota i jego łatwe, jak i evacuation można złagodzić skutki zanieczyszczenia w tym obszarze.
Pierwsze badania wskazują na to, że incydent ten miał ich odprowadzania nieoczyszczonych wód z zakładu procesów Atacocha minera.
Równolegle, pracowników Agencji do oceny i kontroli środowiska (OEFA) przeprowadziła pobierania próbek i osadach w celu określenia stopnia zanieczyszczenia wody i rzeki. Wyniki będą dostarczone w poniedziałek, 3 września.
Ponadto, władze nie tylko straży pożarnej z inspekcji kopalni ale także funkcjonowanie zakładu sedymentacji, zezwoleń, wykorzystania i składowania ścieków oraz planem awaryjnym, których dokumenty zostały wprowadzone do rejestru wyszukiwanie prokuratora.
Według wcześniejszych informacji, możliwe przyczyny lub pochodzenia byłoby rozlewa ludzki błąd podczas zmiany warty z działalności górniczej.
Do zadań w zakresie nadzoru wypadku zostały także urzędnicy ulegnie przemieszczeniu wody (ALA) Pasco, zdecentralizowane.
Dodatkowo, środowisko Prokurator Pasco również stało się dla obszaru działania Chicrin koncentrator przechowywane aby się upewnić, że szkody dla środowiska naturalnego.
Link: Http: //www.andina.com.pe/Hiszpański/news-spill-Osad-mineralnego Atacocha-uczuciowym,Rio-Huallaga -Pasco-426653.aspx


ZBIOROWYCH PRZEZ MATKĘ ZIEMIĘ-COMTERRAHTTP://Colectivoporlamadretierra.Blogspot.com/
Facebook: Porlamadretierra1@Gmail.com

Cajamarca: WZYWAJĄCE DO WYCOFANIA MASZYNY Z LAGUNA CHAYLLUAGÓN


WZYWAJĄCĄ DO WYCOFANIA MASZYNY Z LAGUNA CHAYLLUAGÓN


"ROK MIĘDZYNARODOWEJ INTEGRACJI I poszanowania różnorodności kulturowej"

POMNIK: ZACHĘCAMY I WYMAGAJĄ FIRMY GÓRNICZEJ CONGA ZAWIESZENIE BUDOWY ZBIORNIKÓW WODNYCH, WYCOFANIE MASZYNY I zdającego NA naszych drogach, dróg wiejskich i terytorium.


CZARNOZIEM. Ollanta Humala TASSO MOISÉS, PRZEWODNICZĄCY
KONSTYTUCJA REPUBLIKI PERU.

PREMIER DR. JUAN JIMENEZ BURMISTRZ.
PRZEWODNICZĄCY KONGRESU REPUBLIKI PERU.
- MINISTER ENERGII I GÓRNICTWA REPUBLIKI PERU.
- MINISTER ŚRODOWISKA REPUBLIKI PERU.
- MINISTER ROLNICTWA REPUBLIKI PERU.

Władze, liderzy z frontów do obrony, Campesinas Rondas, cechów, związki zawodowe i organizacje społeczne, polityczne, religijne, i w populacji ogólnej przestrzeni bezpośredni wpływ Górnictwa projekt "CONGA", poznanie dzielnicy Bambamarca, prowincja Hualgayoc Region Cajamarca, w reprezentacji naszej organizacji, stowarzyszeń i instytucji, świadomość naszego społeczeństwa aktów i korzystać z naszych praw i obowiązków obywateli, które daje nam z Konstytucji z Peru i innych norm prawnych w życie, gdyż wiele szacunku do ciebie Panowie władcy, by przywitać ich serdecznie i w tym samym czasie wniosek i wymagane są następujące:

PO PIERWSZE: Tego, które wielokrotnie nasze żądania w zakresie PROJEKTU WYDOBYCIA infeasibility CONGA, i przez nie ma oficjalnej reakcji ze strony władz centralnych, które odmówiło słuchania region Cajamarca, w szczególności do naszej prowincji, które są brutalnie tłumione przez wojska, z następstw stanu alarmowego nałożone niefortunne dla naszej ludności przez dużą liczbę poległych i rannych i uwięzionych.
DRUGI: Jednogłośnie twierdzą, że wnioski o tyle, o ile nie było słychać lub mniej akceptowane, w takim sensie panowie władcy,ZACHĘCAMY I WYMAGAJĄ FIRMY GÓRNICZEJ CONGA ZAWIESZENIE BUDOWY ZBIORNIKÓW WODNYCH, WYCOFANIE MASZYNY I zdającego NA naszych drogach, dróg wiejskich i terytorium. W celu doprowadzenia do zakończenia tego sporu podatkowego przez rząd w współudziału z firmy górniczej CONGA-Yanacocha w tym sensie zgodziliśmy, uciekać się do biurka do ratyfikowania nasze stanowisko, że w górnictwie jest nierealny do realizacji projektu Conga gdzie chcesz utrzymać.
TRZECI: Panowie władcy zdecydowanie zgadza się, że firma Minera Yanacocha budować zbiorniki ale jedynie w celu deREPONER WODY DO MIASTA Cajamarca. Że już jest suszenie Yanacocha lagun, rzek, kanałów, strumieni nawadniających, Puquios, itp. , pozostawiając miasta Cajamarca i chłopskiej społeczności bez wody. Odrzucamy budowa wszystkich typów zbiorników wodnych w zakresie projektu wydobycia CONGA, gdyż nie ma potrzeby ze względu na nieskuteczności ich egzekwowania.
PO CZWARTE: Do przetrwania w nałożeniu projektu wydobycia Conga, i to uwaga postawy prowokacji udaje na tym obszarze, nasze fronty do obrony, cudownej i Rondas Campesinas całej populacji naszych osad, wsi, dzielnic, sąsiednich prowincjach będziemy ustalać stałe monitorowanie naszych jezior, wzgórz, torfowiska, bagna, moczary, znalazła się w miejscu. Jest odpowiedzialna za co może się stać w przyszłości RZĄD I spółki górniczej.

DLATEGO TEŻ:

Jesteśmy przekonani, że tym razem są już objęte jest stanowisko ludzi, którzy mogą bronić wody i naszego życia. Mamy nadzieję usłyszeć i domagamy oficjalnego oświadczenia w tym względzie, a tym samym zapobiec dalszym stratom w ludziach i wysoki koszt społeczny. Zwracamy uwagę na obecne będą pracownicy, którzy spełniają swoją rolę opieki dla ludności. Przez to zasad, prawa i sprawiedliwości, że chętnie pragnienia, które mamy podpisane z naszymi podpisami i pozycji dołączonych do dziś.

Bambamarca, wrzesień 2012.


Http: //vozronderadesantiagodechuco.blogspot.com/

PRALNIA 3 SPRĘŻYN w Porcón POD Cajamarca

Sprężyny są rozmieszczone w promieniu kilometra od Cerro Negro projektu wydobycia
PRALNIA 3 SPRĘŻYN w ramach Porcón
Ponad 100 rodzin z hamleta dotyczy Marayllacta
Rano pracuje nad stworzeniem ogólnego zgromadzenia użytkowników sprężyny, które rodzą się w danym sektorze, dzwonnicy do małej 1 kilometr od projektu wydobycia w Cerro Negro prowadzi swoją działalność Minera Yanacocha , służby zdrowia odmówił wzięcia udziału w spotkaniu społeczności ze względu na to, że tylko od poniedziałku do piątku.
Przewodniczący wody pitnej lub przetaczania wody Manuel Tejada Chilon, wyraziła swoje zaniepokojenie w związku z obojętności władz w zakresie ochrony środowiska zdrowia, jeśli jednak przybyli oni na spotkanie dwóch wybitnych dziennikarzy z miasta jak na przykład absolwentów Antonio kosa i Andrés Caballero, który znalazł sprężyn całkowicie wyschnie.
Mieszkańcy wsi wyraził pogląd, iż kilka lat temu były złoża 8 sprężyn tzw. Cristalino1, krystaliczny 2, krystaliczny 3, krystaliczny 4, krystaliczny 5, krystaliczny 6, krystaliczne soczewki 7 i 8, którego nazwa pochodzi od jakości i czystości wody, tj. takie, które są doskonale widoczne.
Od zeszłego roku zaczęło się zmniejszać jej przepływ w 3 z nich dotrzeć do końca osuszyć całkowicie dwa miesiące temu, a czwarty wód źródlanych zaczął się problem z pomarańczowego koloru, która jest następnie sedimentaba w tatarskich w linii i nawet go nie uszkodzić, więc był zamknięty dla uniknięcia wpływu na zdrowie użytkowników.
Jeden z dziennikarzy, którzy wraz led bardzo cennym narzędziem do pomiaru jakości wody, który wykrył ph osiągnie wartość 5,82 przy lmp według WHO przewidują, że do spożycia przez ludzi powinna się wahać od 7,7 i 8,5 , co wskazuje, że woda ta nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
Z komitetu, który został uformowany w zarządzaniu zanim władze prowadzenie dokładnego badania aby określić przyczyny zniknięcia sprężyny i zanieczyszczenia z tych samych, od jutra, Komisja przystępuje do działania lub będzie zwiedzanie głównych mediów informacyjnych w miejscowości, regionie i kraju, do bycia wysłuchanym, została uzyskana.

STANY ZJEDNOCZONE STOWARZYSZENIE KUPCÓW Cajamarca
STANY ZJEDNOCZONE STOWARZYSZENIE KUPCÓW Cajamarca

ODBIERAMY

W ciągłym zagrożeniu Minera Yanacocha z współudziałem rządu humalista do życie projekty wydobywcze w naszym regionie, Stany Zjednoczone Stowarzyszenie kupców Cajamarca, zmierzające do opinii publicznej regionalnych, krajowych międzynarodowych, na następujące kwestie:
Kupcy, pracujemy codziennie, w rynków i zatrzymuje się z miasta Cajamarca zdajemy sobie sprawę, że produkty, które expendemos zależy od wody, produkowane są z wody, jeżeli nie posiada on produkcję i nie ma rynków Cajamarca, region i kraj.
W takim rozumieniu, a pamiętając o 02 lat odporności 8 wrzesień w obronie Cerro Quilish ostatnie rezerwy czystej wody do Cajamarca, wyrażamy życzenia dla mieszkańców organizowane były egzekwowane, a że był popychany do tyłu przez Newmont Mining Corporation w swych roszczeń do wody nasze materace Quilish znikają.
Jak wiadomo, w raporcie "Statut dla ustanowienia zastrzeżone Miejska strefa chroniona" ustalono, że strefa na Cerro Quilish charakteryzuje się materac lub naturalne gąbki do wody, "ze względu na istnienie wysokich Andów murawy, który pochłania i zatrzymuje płyn, ułatwiając w ten sposób przenikanie ... ", i że w łonie jej były umieszczone powstająca w zlewni rzek i dużych Porcon", i "czekają na wykorzystanie osadów z Komosa ryżowa i Cerro Quilish-Cerro czarny, będzie nieuchronnie wpływa na ilość i jakość wód rzek Porcon i Rio Grande".
Powszechnie wiadomo, że projekty z Komosa ryżowa i Cerro Negro jest już w fazie operacyjnej łamią prawa miejskiego Zarządzenie Nr 012-2000 -CMPC, z 05 październik 2000, który deklaruje w Cerro Quilish jako "komunalne chronionego obszaru zastrzeżonego.
Dlatego też, wyrażamy nasze poparcie dla władz, przywódców środowiska i mediów, które są w stopce walki w obronie naszej wody i naszego życia.
Apelujemy do prawdziwej jedności organizacji, po lewej stronie hypocrisies i starć między przywódcami; że jedynym wrogiem mamy ponadnarodowego Newmont-Yanacocha i byłej nacjonalistyczny rząd, żadnej roboty służebniczej z ładu szerzonego model, który reguluje Peru.
Zwracamy się do prezydenta miasta Cajamarca - Ramiro Bardales Vigo, który ma na celu godnego życia i posiadających prawa z ludem wybranym, rozgraniczając zarządzenia nr 012 i zbadania tych odpowiedzialnych za zatrucie wody pitnej z nadmiernego używania chemicznych środków do leczenia gdyż jest to chlor i wapna co płynie e element wychodzi mleko z malowaniem.

DO PROJEKTÓW WYDOBYWCZYCH CONGA I QUILISH NIE VAN!

¡ W hipokryzję, JEDNOSTKI W ORGANIZACJI!
DO zdrajców i sprzedawczyków NIE ODNOSZĄ SIĘ!

¡ ZJEDNOCZONE PODMIOTY HANDLOWE, nigdy nie można było go pokonać!

Cajamarca, wrzesień 2012

RADA NADZORCZA

Poniedziałek, 03 wrzesień 2012

Premier proponuje "Prawa negationism" Hugo biały
Premier proponuje "Prawa negationism"
Hugo biały
Juan Jimenez Prezydenta, premiera, został zaproponowany przez "prawa negationism" do karania za odpowiedzialność karną dla każdego, kto mógłby zaprzeczyć, że grupy "jaśniejące ścieżkę" ( "SL") i "Tupac Amaru Ruchu Rewolucyjnego" ( "MRTA") były terrorystów. Prawa O karaniu zbrodni opinii.
Terrorystów jest ten, kto nie czuje się na siłach, aby przekonać swoich stanowisk politycznych wraz z uzasadnieniem ma na celu przekonać poprzez terror.
SL i MRTA, przynajmniej na początku, podjęła działania w celu doprowadzenia do zakończenia sytuacji opresji naszych ludzi. Doświadczenie 20 lat wojny wykazała, że wewnętrzny Ze względu na swoje działania naszych ludzi było więcej niż kiedykolwiek zgnieceniePonieważ system został ukarany za masakry wszystkie przedstawiające go jako społeczny protest przez terrorystów. Wewnętrzne wojny doprowadziły do żadnej poprawy w cierpieniach ludzi, 70 000 zabitych, oprócz zniknął, torturowani, więzieni, wysiedlonych.
Z tych względów potępiamy terroryzm z SL i MRTA.
Jeśli masz przyjęła projekt ustawy wymienione, należy również zauważyć, że karzą tych, którzy zaprzeczają terroru państwowego, o wiele bardziej niż karne SL i MRTA.
Jeśli obie grupy popełniły terroryzmu do położenia kresu sytuacji opresji naszych ludzi, terroru państwowego popełnione w celu zapewnienia utrzymania ucisku z peruwiańskiego ludzi do dużych korporacji transnarodowych, zagranicznych. Był to srogi działania anty-peruwiańska.
Dodatkowo, w obliczu terroryzmu z SL i MRTA ma na okoliczność obciążającą, a członkowie tych grup byli nierzadko z narażeniem życia lub wolności, terroryści wiedzą, że ich myśli rząd działał w całkowitej bezkarności. Na szczęście, w bardzo nielicznych przypadkach, były lekko karane ze względu na dużą popularność, jak Alberto Fujimoriego kto jest w więzieniu lub złote Videla, zamachy terrorystyczne z Argentyny.
W Peru terroru państwowego była praktykowana przez trzy rządy w latach wewnętrznej wojny: Belaunde (opisane jako "wielki demokrata" przez represyjną), Alan Garcia i Alberto Fujimoriego administracji.
Jednak nie tylko oni. Widzimy, że wojskowe rządu Ollanta Humala, nadal przez praktykujących terroru państwowego. Po obiecanych w swojej kampanii wyborczej, którego wody w stosunku do złota, zarządził zabójstwo, wśród wielu zmarłych które było, do spokojnej wody obrońców. Jak możemy zobaczyć, poprzez swoje "szafy dialogu", w reżyserii autora propozycji tej ustawy, rząd "nacjonalistycznych" nadal zabija peruwiański stawiając się na usługach obcych firm.
Domagamy, jeśli ustawa jest do karania tych, którzy odmawiają charakterze terrorystycznym z SL i MRTA, należy również karać tych, którzy odrzucają charakter terrorystów z wykonawcom terroru państwowego.
Wrzesień 2012

Wojewódzkiej Federacji Rondas Campesinas San Marcos, w odpowiedzi na atak na towarzysza życia Dante Sanchez Villegas


P R O T N I K I K O N LUB
Wojewódzkiej Federacji Rosyjskiej Z Rondas Campesinas San Marcos, w odpowiedzi na taki atak na towarzysza życia Dante Sanchez Villegas, obecny Prezes Federacji regionalnych i miejskich Rondas Campesinas z Cajamarca, wydanej w tym oświadczeniu.

PO RAZ PIERWSZY. Stanowczo odrzucają, przemoc niezależnie od ich i w tym wypadku atak na towarzysza Dante Sanchez Villegas, miało miejsce dnia 18 SIERPIEŃ i później z zamachu na 27 SIERPIEŃ w prowincji Cutervo. Z własnych czynów przestępczych gangów i grup utrwalone w naszym regionie i kraju.

DRUGI. Domagamy prokuratury i sądownictwa, a dokładne badania tak szybko, jak to możliwe, w celu wykrywania i karania przestępców z całkowitą masę. Żadne przestępstwo nie mogą pozostać bezkarni, więcej, jeżeli chodzi o ataki na życie ludzkie.

STRONA TRZECIA. Wzywamy Wszystkie federacje rondas campesinas i innych organizacji spółdzielczych w naszym regionie do koordynowania i organizowania tak szybko, jak to tylko możliwe a regionalnym mobilizacji przeciwko działalności przestępczej i w obronie życia.

PO CZWARTE. Sympatyzujemy z kolegi Dante Sanchez Villegas i do ich rodzin, jesteśmy z wami drodzy koledzy, wiemy, że niestety w ten sposób stwierdziliśmy, że do liderów i działaczy chłopskich w naszym regionie i kraju. Pomimo tych okoliczności, konieczne jest dalsze przedsiębiorstwa w budowie Cajamarca wolny, cichy i kraju mówię do wszystkich.

Pozdrowienia,

WOJEWÓDZKIEJ FEDERACJI rondas campesinas DE SAN MARCOS
ODBIERAMY

Z przodu w celu obrony interesów regionu Cajamarca, przed atakiem na Dante Sanchez Villegas, prezes regionalnej Federacji Rondas Campesinas, miejskie i ludności tubylczej z Cajamarca, domagamy się:

1. Duże siły ekonomicznej mafii, utrwalone w strukturach Państwa peruwiański, od ponad 20 lat temu, z rządami dzień obok transnationals, zniszczone do społecznego i wybieranych organizacji, w ramach campesinas rondas, w tym czasie spółki górnicze z samorządami lokalnymi, regionalnymi i niektóre pseudotrade liderów, zawsze mają się do ich interesów ekonomicznych i mafie, zawsze za pomocą ruchu patrolman, tworzenie równoległych rund z wyłącznie do celów nie pozwala autonomicznej organizacji, niezależnego, demokratycznego, możliwość podejmowania własnych decyzji i własnego rumbar oryginalny i rozwój zrównoważony.

2. W tym sensie nie jest przypadkiem, że po raz kolejny, jest to oskarżenie przeciwko wrogowi, i polityki społecznej, co odzwierciedla ich poprzez zastraszenie, prześladowania i próba zabójstwa głównych przywódców ronderiles, socjalnych i związkowych liderów w naszym regionie Cajamarca, tak że w równej ubiegłej dekady z mafia w fujimontesinismo, obok transnationals w Cajamarca.

3. W wyniku walki conga, ponadnarodowej władzy ekonomicznej i lokalnych, wiesz, że ten ruch na ronderil articulator został wał w tym procesie walki i aktywny opór przeciwko nałożeniu mega projektu wydobycia conga, i takie, jak nie były w stanie wygiąć z ich roszczeń i interesów, tylko w ten sposób uwagę na to, że jest do ataku na życie przywódcy, podobnie jak ma to miejsce w przypadku naszych regionalnych prezydent rondas campesinas: Dante Sanchez Villegas, który doznał dwóch ataków fizycznych w niedzielę dnia 18 i drugi z użyciem broni palnej w poniedziałek, 27 , zarówno fakty z obecnego miesiąca, w prowincji Cutervo.

4. W tym rowie i popularnych ronderos siedziba możemy wypowiedzieć to atak na życie naszych prezydent ronderil, podobnie, wyrażamy naszą solidarność z jego osobą publiczną i jego rodziny; w ten sam sposób nazywamy ronderiles do wszystkich organizacji społecznych i popularne w tym regionie nie jest żadnym zaskoczeniem, dla mafii gospodarczej którzy pochodzą z nośnika energii, delegitimize i rozbić jedność organizacji społecznych i związków zawodowych, z regionalnymi i lokalnymi w naszych ludzi, pokazując że mamy nasze mocne przekonanie w obronie życia w wodzie i godności wszystkich Cajamarca.

5. W końcu jesteśmy wezwani do przygotowania do natychmiastowego uruchomienia wszystkich organizacji społecznych, związków zawodowych, ronderiles i popularne w prowincji Cutervo i całego regionu; odrzucenia tych aktów przemocy i promowane przez mafii gospodarczej w naszym regionie.

Cajamarca, sierpień 2012.

NIECH ŻYJE JEDNOŚĆ LUDZI CAJAMARQUINO!

ZATRZYMANIE PRZEŚLADOWAŃ I ATAKU, WOBEC przywódców, KTÓRZY BRONIĆ ŻYCIA I GODNOŚCI!

Http: //vozronderadesantiagodechuco.blogspot.com/

Na Front obrony interesów w regionie Cajamarca, przed atakiem na Dante Sanchez VillegasODBIERAMY

Z przodu w celu obrony interesów regionu Cajamarca, przed atakiem na Dante Sanchez Villegas, prezes regionalnej Federacji Rondas Campesinas, miejskie i ludności tubylczej z Cajamarca, domagamy się:

1. Duże siły ekonomicznej mafii, utrwalone w strukturach Państwa peruwiański, od ponad 20 lat temu, z rządami dzień obok transnationals, zniszczone do społecznego i wybieranych organizacji, w ramach campesinas rondas, w tym czasie spółki górnicze z samorządami lokalnymi, regionalnymi i niektóre pseudotrade liderów, zawsze mają się do ich interesów ekonomicznych i mafie, zawsze za pomocą ruchu patrolman, tworzenie równoległych rund z wyłącznie do celów nie pozwala autonomicznej organizacji, niezależnego, demokratycznego, możliwość podejmowania własnych decyzji i własnego rumbar oryginalny i rozwój zrównoważony.

2. W tym sensie nie jest przypadkiem, że po raz kolejny, jest to oskarżenie przeciwko wrogowi, i polityki społecznej, co odzwierciedla ich poprzez zastraszenie, prześladowania i próba zabójstwa głównych przywódców ronderiles, socjalnych i związkowych liderów w naszym regionie Cajamarca, tak że w równej ubiegłej dekady z mafia w fujimontesinismo, obok transnationals w Cajamarca.

3. W wyniku walki conga, ponadnarodowej władzy ekonomicznej i lokalnych, wiesz, że ten ruch na ronderil articulator został wał w tym procesie walki i aktywny opór przeciwko nałożeniu mega projektu wydobycia conga, i takie, jak nie były w stanie wygiąć z ich roszczeń i interesów, tylko w ten sposób uwagę na to, że jest do ataku na życie przywódcy, podobnie jak ma to miejsce w przypadku naszych regionalnych prezydent rondas campesinas: Dante Sanchez Villegas, który doznał dwóch ataków fizycznych w niedzielę dnia 18 i drugi z użyciem broni palnej w poniedziałek, 27 , zarówno fakty z obecnego miesiąca, w prowincji Cutervo.

4. W tym rowie i popularnych ronderos siedziba możemy wypowiedzieć to atak na życie naszych prezydent ronderil, podobnie, wyrażamy naszą solidarność z jego osobą publiczną i jego rodziny; w ten sam sposób nazywamy ronderiles do wszystkich organizacji społecznych i popularne w tym regionie nie jest żadnym zaskoczeniem, dla mafii gospodarczej którzy pochodzą z nośnika energii, delegitimize i rozbić jedność organizacji społecznych i związków zawodowych, z regionalnymi i lokalnymi w naszych ludzi, pokazując że mamy nasze mocne przekonanie w obronie życia w wodzie i godności wszystkich Cajamarca.

5. W końcu jesteśmy wezwani do przygotowania do natychmiastowego uruchomienia wszystkich organizacji społecznych, związków zawodowych, ronderiles i popularne w prowincji Cutervo i całego regionu; odrzucenia tych aktów przemocy i promowane przez mafii gospodarczej w naszym regionie.

Cajamarca, sierpień 2012.

NIECH ŻYJE JEDNOŚĆ LUDZI CAJAMARQUINO!

ZATRZYMANIE PRZEŚLADOWAŃ I ATAKU, WOBEC przywódców, KTÓRZY BRONIĆ ŻYCIA I GODNOŚCI!


Pozdrowienia
IDELSO HERNANDEZ tzw.
PRZEWODNICZĄCY FREDIRC-Cajamarca


Http: //vozronderadesantiagodechuco.blogspot.com/

NA KAPITALIZM Z OPORTUNISTYCZNYCH progressivism zyczliwy


W WARUNKACH KAPITALIZMU opiekuńczego progressivism Z oportunistycznych.

W latynoskiej Ameryki wiele władzy, która przypadkowo są tymczasowe, podczas gdy nie tworzy niespotykaną kapitalizm, którego wyjmujesz ich podstawy, byłem cały czas, w przeciwnym wypadku użyć ich do zniszczenia go robotom wrogiej i uczestniczy w jego całej serii intelectualoides w poszukiwaniu commiseration stolicy cesarstwa rzymskiego. Progressivism a nawet niektórych założeń socjalistów w xx wieku nie więcej niż upiększają imperium kapitalizmu w jego fazie. Co znają cacarear i biorąc do klasycznych mówiąc, że nie wszystko jest złe w fazie globalizacji, które definiujemy jako rozszerzenie więzi kolonizacji imperializmem. Ale pozostają w zasadzie przemysł wydobywczy i patrz charakter obiektu, jego definicji i antropocentryczny indywidualny jest nadal w tym samym nieograniczone perspektywy i definicja, kapitalizm, nie zmienia się, próbują podjąć jest mniej groźne kapitalizmu. Kapitalizm ma zawsze uważał, że historia jest liniowy i jako takie nie jest punktem początkowym i końcowym punktem na tym kursie, dlaczego stwierdzenie Francis Fukuyama jest stwierdzenie, że kapitalizm jest zakończenie lub finał tor ruchu człowieka. Z niesamowitą rzeczą jest to, że teraz z sofistyki nie może utrzymać się na rynku stanęły kryzys systemu.Jak nie wytrzyma naporu swój optymistyczno-propagandowy, a nawet już zawierają ogromny przypływ niezadowolenie w związku z faktem, że system jest skierowany do całego świata i że grozi zniszczenie ostatnich krajów, które miały kapitalistycznego rozwoju kosztem zniewolenia mas dinks, ponieważ to, co dzieje się w Indiach, w którym miał do kapitalistycznego rozwoju niewolę miliony dzieci w tym wolnym rynku pracy spowoduje wzrost z kilku właścicieli dużych indyjskiego przemysłu, a nie wspominając już o tym że Chiny były świadkami w reakcji na śmierć przewodniczącego Mao, gdzie dzieci w wieku szkolnym są na kole z wykorzystywania przez stronę za samozwańca i oszusta zagrażającego porządkowi państwa decyzji ludzi. Ale kapitalizmu kameleona jest, w każdych okolicznościach do dalszego utrzymywania przywileje klasy, która stanowi, wykorzystuje wszystkie mechanizmy do dalszego utrzymywania ich uprawnieniami. Z tego powodu liberalnych szeregach skorzystały z wierzeniem w myśli, która jest kopią tego z religii do dominacji rasy ludzkiej nie jest w stanie wykonać analizy i w ten sposób realizacji celów, dla których zostały one dopuszczone do użytkowania; w związku z tym wszystkie frazeologii, nie stoi kontrolą, a prawdy nie może być przedmiotem dyskusji.

Tylko w ten sposób myślenia jest to, co służy do zniewalania metaphysicians możliwe niezgody w każdym rzędzie, czy z lewej i prawej strony. Dla niektórych ludzi nie da się wyobrazić sobie że wszystkie sprawy mogą rozwijać się lub ma możliwość posiadać wszystkie właściwości, które z resztą w tym samym dokonuje się za pomocą uzasadnień obserwacji; po prawej stronie jest wyrażona w celu nie może być przeprowadzona bez argumentów, które odparły z osiągniętymi swojego państwa przed wydarzeniami, które ma na celu zarządzanie, wykorzystuje mechanizm prawny jako narzędzie zastraszania. W postawę oportunistyczną eklektyzmu podsumowuje różnice z dwóch pozycji. Istnieje potrzeba wyjaśnienia, że kiedy cierpi na argumenty jest łatwiejsze do uciekania się do tego, kto cię obrażać patrz w złym jego argumentacji. Ta postawa jest również o tych, którzy cierpią na argumenty na uzasadnienie w stanowiska polityczne. Ale jest to zwykle nasilają U osób, które mają w sytuacjach nadzwyczajnego zagrożenia pozycji politycznej pod dwoma kątami. W ramach systemu kapitalistycznego jest zwróceniem się do deformacji wydarzenia, tak, jakby większość mieli pod uwagę argument czerpała z jego nie mogły trzymać dalej. Aby otrzymać jedno konto o tym, co dzieje się w czasie i przestrzeni, wymaga, aby dane są wiarygodne i co najmniej co daje obraz porównywalny do rzeczywistości w celu uzyskania należytego szacunku rzeczy. Ale jeśli jest to komunikacja zakłócona, co się dzieje jest to sprawia, że na płaszczyźnie politycznej i gospodarczej dominacji systemu. Inny z ich zasobów, które wykorzystywane w tym bezwładność umysłową człowieka jest bardzo mało miejsca na religii, jest to, że ten wykorzystuje mechanizmy zapobiegające przymusu krytycznej rozwoju stosunków w świecie, przyroda i człowiek, dlaczego kapitalizm za pośrednictwem żandarm czeka za pośrednictwem religii instrument dominacji, będziemy szczegółowo w dalszej części.

Juan Esteban Yupanqui Villalobos
HTTP; //juanestebanyupanqui.blogspot.com

Qhapaq Ñan ścieżki mądrości ... Książka Javiera Lajo stara się (część 1/2.

Custom Search

Custom Search